Chcete vedieť ako si spraviť mejkap na letné večery iba pomocou troch produktov? Teraz už žiadna z vás nemôže povedať, že na líčenie nemá čas alebo to nevie. Lukáš vám ukáže, ako to zvládnuť za pár minút. 

Ako na to 

1. Pre letné vyžarovanie je treba naniesť mejkap, ktorý sa rýchlo nanáša a hlavne dlho vydrží. Môžete použiť tuhý mejkap v tyčinke, ktorý poslúži aj ako korektor (vo videu použil Lukáš Pan Stik od Max Factor, odtieň číslo 12). Pomocou prsta alebo štetca ho naneste v rovnomernej vrstve na celú tvár, čím pleť zjednotíte a prekryjete nedostatky. 

2. Lícenku (vo videu použil Lukáš Facefinity odtieň 40 Delicate Apricot) naneste na lícne kosti a spánky, vďaka čomu sa celá tvár rozžiari. Použite ju v jemnej vrstve aj na očné viečka a pery, čím celé líčenie dostalo svieži look. A zároveň ho aj farebne prepojíte.

3. Na záver zvýraznite riasy maskarou (vo videu použil Lukáš Clump Defy (Black). Stačí jeden pohyb zo strany na stranu, aby boli mihalnice dokonale namaľované a nezlepili sa. Druhú vrstvu naneste iba na končeky mihalníc, aby oči pôsobili väčšie.