"Dievča od vedľa", do ktorej by sme to nikdy nepovedali, je zrazu neskutočná kočka, kamarátkine raňajky sú na pohľad neuveriteľne chutné a zdravé a slnko svieti ... často to ale nie je úplne pravda. Dotyčný alebo dotyčná jednoducho vedia cvaknúť peknú fotku a navyše použiť ten správny filter. Fakt je ten, že sa na to potom pekne pozerá.

Veľa žien a dievčat sa zbytočne trápi, že nevyzerajú tak skvele, ako ich idoly na internete. To ale nie je potrebné! Existuje totiž niekoľko veľmi jednoduchých trikov a "vychytávok", ktoré umožnia (takmer) dokonalý vzhľad dosiahnuť aj v bežnom živote.

Asi sa zhodneme na tom, že základom tváre a teda skoro každého looku, sú oči. Vďaka pohľadu dokážeme pôsobiť zvodne, zraniteľne, smutne i veselo ... teraz už len vybrať správne líčenie a hlavne riasenku.
Aktuálne obľúbený filter na sociálnych sieťach je ten, ktorý zväčšuje oči a dodáva im plachý a nežný pohľad rozprávkovej lane. Práve týmto filtrom sa inšpirovala značka L'Oréal Paris a predstavila novinku - riasenku False Lash Bambi Eye. Tá je určená nielen silným ženám, ktoré vedia, že ženské zbrane zmôžu skutočne veľa. Riasy jemne natočí, nevytvára žmolky, zato efekt objemu je dokonalý. Má totiž veľmi šikovnú kefku, ktorá riasy obalí bohatými pigmentami a tie na riasach zostanú až do samotného odlíčenia.

Val Garland, Global Makeup Artist L'Oréal Paris, o tejto riasenke dokonca hovorí: "O riasenke sa hovorí, že dokáže premeniť vaše oči, táto však dokáže zmeniť celý look! Pohľad lane je pre mňa večnou múzou a táto riasenka sa zaraďuje medzi moje obľúbené. Nanáša sa tak ľahko, že je to pre mňa takmer bez práce. Zbožňujem ju! "

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L'Oréal Paris

Ak netúžite práve po plachosti, ale inšpiruje vás naopak trochu drzí pin up štýl, je tu riasenka L'Oréal Paris Mega Volume Miss Baby Roll. Tá sa špecializuje na skutočný objem horných aj spodných rias, má dlhotrvajúci efekt a ešte aj voňavé zloženie. Takže s chuťou do toho - vlnka na čele a päťdesiate roky sú späť.

Ak ani pinup nie je práve vašej parketou, potom skúste napríklad maskaru Unlimited od L'Oréal Paris, či už v bežnej, alebo vodeodolnej verzii. Obe totiž riasy predĺžia tak, že na ne každý filter bude krátky a navyše budú vyzerať ako zo salónu. Riasy sú vďaka predlžujúcej formule s každým ťahom natočené a držia, nech už vás čaká počas dňa čokoľvek. Okrem špeciálnej formule sa riasenka Unlimited môže chváliť tiež inovatívnou a ohybnou kefkou, ktorý umožní dostať sa jednoducho ku každej riase s úplnou presnosťou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L'Oréal Paris

Netrápte sa domnelou dokonalosťou sociálnych sietí! Venujte svojim očiam starostlivosť riaseniek od L'Oréal Paris a žite skutočný život.