VZDUŠNÉ ZNAMENIA


Žena vzdušného živlu je veľmi citlivá na svoj vzhľad, potrpí si na dobrú starostlivosť a podlieha novým trendom v kozmetike aj v móde. Najradšej by vyskúšala všetky nové krémy, mejkapy, parfumy, ktoré jej prídu pod ruku. Nemá problém radikálne meniť svoj imidž, účes aj štýl líčenia a pokojne sa môže stať, že ak včera prišla do práce s vrkôčikmi a krátkej minisukni s podkolienkami, na druhý deň všetkým vyrazí dych svojím elegantným kostýmom. Jednoducho, rada prekvapuje, občas aj šokuje a svojím zovňajškom dáva najavo vlastnú nezávislosť.

Žena tohto živlu si potrpí na kozmetickú starostlivosť.
Zdroj: Lukáš Kimlička

BLÍŽENCI

Ak ste sa narodili v tomto znamení, ste stále uponáhľaná a aj trošku zbrklá. Vo vašej kozmetickej výbave majú čestné miesto odličovače dva v jednom spolu s tonikom, mejkapy s púdrovým efektom, rýchloschnúce laky či samoopaľovacie mlieka s „minútovým“ efektom. Všetky tieto vymoženosti vám totiž šetria čas. A bez bronzovej farby na líčka a maskary XXL, ktorá vám vyčaruje mihalnice až do neba, si svoje skrášľovacie rituály ani neviete predstaviť. Nielen preto muži ľahko podľahnú vášmu mladistvému výzoru. Neznášate vulgárnosť v líčení a  a kladiete dôraz na kvalitu. V kozmetike aj v doplnkoch.

Žena v znamení Blížencov neznáša vulgárnosť v líčení.
Zdroj: archív

EMMA radí: Ak sa nechcete nechať prevalcovať stresom, zapíšte sa na Pilates alebo na jogu. Blahodarne účinky hlbokých nádychov z vás ten stres vyženú.

Revolučná špirála 5 v 1 Lash Genius, Avon, 8,90 e
Zdroj: Avon

VÁHY

Ste ženou, ktorá si dopraje potešenie z toho, že sa o seba stará. Vo všetkých smeroch. Nebudete predsa jesť maslové rožky, keď si môžete dať lososa a nebudete si pracne farbiť vlasy sama, keď vám to lepšie urobí profesionál v kaderníctve. Milujete luxus a akosi automaticky vás to ťahá do exkluzívnych obchodov a salónov krásy. Pochopiteľne, ste „vysadená“ aj na kvalitnú kozmetiku. Doprajete si telové mlieka v krásnych obaloch a ešte krajšou vôňou, mnohé krémy si dokonca často vyberáte podľa vône. A vášmu upravenému vzhľadu sa nedá nič vyčítať. Svoj zvodný pohľad a žiarivý úsmev bez zábran používate v mužsko- ženskej komunikácii a vôbec sa za to nehanbíte. Veď účel svätí prostriedky, no nie?

Žena v znamení Váhmá rada kvalitnú kozmetiku
Zdroj: archív

EMMA radí: Možno by ste si mohli z času na čas dopriať aj služby osobného trénera a alebo ľahkú diétu, pretože vám slovo šport či telesná aktivita veľa nehovorí. A časom sa vám to môže na postave vypomstiť.

Dámska vôňa Au Thé Vert, Bvlgari,
Zdroj: archív