S prianím všetkého najlepšieho a tých najkúzelnejších darčekov sa prihovára AVON ambasádorka Dara. „Prajem vám, aby vaše tohtoročné Vianoce boli naplnené láskou, šťastím a krásou. Dúfam, že toto čarovné obdobie prežijete po boku vašich blízkych a vytvoríte si spolu veľa nádherných spomienok.“ Spoločne so svojimi „sestrami“ – tanečnicami Nikou a Ľubkou vám ponúkajú množstvo tipov na darčeky, ktoré urobia vaše Vianoce nezabudnuteľnými.

Skvelé darčeky pre všetkých:

Darčekový set Anew Vitamín C pre ňu
Dávka rozžiarenia v darčekovom sete pre vašu jagavú hviezdu. Rozžiarujúce sérum pleť obnovuje a zjemňuje. Starostlivosť o očné okolie zas poskytuje liftingový efekt a spevňuje.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Set Encanto Alluring pre dámy
Encanto Alluring je zosobnením absolútnej ženskosti. Je to luxusné potešenie, ktoré trvá. Dokonalá starostlivosť rozmazná nielen vaše telo, ale je pôžitkom aj pre zmysly. Zvodná orientálno-kvetinová vôňa s tónmi šťavnatej hrušky, kvetom bavlny a sladkým základom z vanilky.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Paleta očných tieňov Supreme Playbook
Jemné alebo extravagantné líčenie? S novou paletou Supreme, ktorá obsahuje 20 odtieňov dosiahnete jemný alebo výrazný vzhľad líčenia očí. Využite buď svoju intuíciu alebo postupujte podľa podrobných pokynov vo vnútri paletky. Je vybavená zabudovaným podkladovým tieňom, ktorý zabezpečí trvanlivosť líčenia. Obsahuje aj zrkadielko pre dokonale presné líčenie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Toaletná voda V for Victory pre pravého šampióna
Povzbudzujúca novinka je tvorená zmesou tónov madagaskarského čierneho korenia, koriandrového oleja a vetiveru.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Darčekový set Frozen II pre najmenších
Prekvapte svoje malé dievčatko setom odkazujúcim na jej milované hrdinky. Je perfektným darčekom na Mikuláša alebo Vianoce.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AVON

Všetky výrobky a ešte omnoho viac, nájdete v aktuálnom AVON katalógu alebo na www.avon.sk.