Najinšpiratívnejšie sú jej jednoduché a elegantné účesy, ktoré si zvládne každá žena vytvoriť sama doma. Poradíme vám, ako na to!

1. Elegantný cop

Ten si hravo vykúzlite aj vy sama doma pred zrkadlom.

Cop sa hodí na každú príležitosť.
Zdroj: Max Mumby/Indigo

Postup

Najskôr si dôkladne prečešte vlasy, aby boli dokonale lesklé a nevytvárali nevzhľadné hrbolčeky. Potom hrebeňom oddeľte časť vlasov tesne nad krkom a zvyšné pomaly prečesávajte, ako keď ich češete do copu. Pripravte si tenkú, najlepšie priehľadnú gumičku a cop upevnite.

Ďalej cop rozdeľte na 4-5 častí podľa toho, aké husté vlasy máte a každý prameň natočte kulmou. Všetky časti točte na rovnakú stranu, aby bol výsledný efekt dokonalý. Nakoniec vezmite voľnú, spodnú časť vlasov, omotajte ju okolo gumičky a zafixujte tenkými sponkami vo farbe vlasov.

2. Zopnuté vlasy

Vojvodkyňa Kate si veľmi často potrpí na žensky zopnuté vlasy s natočenými končekmi, ktoré vo finále ozdobí luxusným klobúčikom.

Vojvodkyňa Kate na návšteve pivovaru Guiness
Zdroj: Getty Images

Postup

Vlasy najprv vyžehlite alebo vyfúkajte cez okrúhlu kefu, aby boli dokonale rovné. Potom ich rozdeľte zhruba na päť častí a končeky každej z nich natočte kulmou. Nakoniec vezmite zľava aj sprava pramene vlasov a vzadu ich zopnite sponkami. Podľa príležitosti a typu outfitu ich môžete ozdobiť umelým kvietkom, mašľou alebo trblietavou sponou.

3. Prirodzené vlny

Kate rada vsádza na prirodzenosť, preto ju najčastejšie môžeme vidieť s rozpustenými, ľahko zvlnenými vlasmi. Tento jednoduchý účes si zamilovali ženy po celom svete.

Vojvodkyňa Kate
Zdroj: Getty Images

Postup

V prvej fáze vlasy opäť najprv vyžehlite dohladka a cestičku posuňte zľahka na ľubovoľnú stranu. Potom do vlasov votrite termoochranný prípravok, opäť ich rozdeľte zhruba na 5 častí a pomocou kulmy natočte.

Vždy točte vlasy smerom von, v opačnom prípade by ste docielili účes a lá 30. roky. Vlny ľahko prečešte prstami, nikdy ich nerozčesávajte, pretože by ste porušili ich štruktúru. Nakoniec celý účes zafixujte lakom na vlasy.