Zo závažných obvinení, ktoré o ňom šírila jeho exmanželka, herečka Amber Heard, ho súd oslobodil. A kým Amber má hlavu v smútku a všemožne zháňa peniaze, aby sexy herca vyplatila za krivé obvinenia, Johnny sa po súdnych sporoch rýchlo pozviechal a vracia sa nielen na hereckú či hudobnú, ale aj na módnu scénu.

Johnny Depp sa po súdnych ťahaniciach s exmanželkou vracia na scénu v plnej sile.
Zdroj: Shutterstock

Podľa najnovších informácií, ktoré priniesol portál TMZ, mal herec obnoviť kontrakt so značkou Dior. Spolupracoval s ňou prvýkrát už v roku 2015, keď sa stal tvárou pánskej vône Sauvage. Po tom, čo Amber Heard vzniesla proti Deppovi obvinenia, sa reklama prestala vysielať v televízii a ich kontrakt bol pozastavený.

Staršia Johnnyho kampaň pre Dior.
Zdroj: Dior

Dnes je všetko inak a slávna značka mala s hercom kontrakt obnoviť a zaviazať si ho na niekoľko rokov, za čo mu vraj zaplatila 7-cifernú sumu. Čoskoro uzrú svetlo sveta aj nové promo fotografie. Tie mal s Johnnym nafotiť slávny fotograf Greg Williams, ktorý sa zúčastnil nedávneho Deppovho koncertu v Paríži. Práve vo francúzskej metropole vraj prebehlo fotenie, a tak sa zdá, že sa v novej kampani na mužský parfum Dior máme opäť na čo tešiť.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOGALÉRII.