Krásne pery pre každú príležitosť

Ak existuje niečo, čo nikdy nevyjde z módy, tak sú to jednoznačne krásne nalíčené pery. S tým súhlasí aj Linda Gunišová, oficiálna vizážistka pre Avon Slovensko a Česká republika. „Sama nedám dopustiť na rúže, milujem červené, bordové, hnedé a rôzne výrazné odtiene. Osobne si pri líčení zvýrazňujem oči, aby očarili a upútali pozornosť.“ Nové rúže Ultra Creamy a Ultra Matte dodajú vášmu líčeniu úplne iný rozmer. Kým matná verzia ponúka intenzívnu pigmentáciu vďaka dokonalému splynutiu s vašimi perami, krémová verzia s avokádovým olejom zabezpečí celodennú hydratáciu. Celá línia sa môže pochváliť aj inovovaným tvarom či pestrou škálou odtieňov. Nech sa už rozhodnete akokoľvek, vaše pery budú krásne ako nikdy predtým.

Rúž Ultra Creamy
Zdroj: Avon
Nič neosvieži pleť tak, ako krásna lícenka

Vedeli ste, že na dosiahnutie sviežeho vzhľadu vám postačí jedna lícenka? Dodajte vašim líčkam pomocou rozžiarujúcich guličiek zdravý a prirodzený lesk len jedným ťahom. Vďaka práškovej konzistencií sa nanášajú skutočne jednoducho a v porovnaní v tekutými variantami majú dlhšiu výdrž.

Zdroj: Avon
Zvodný pohľad v štýle mačacích očí alebo minimalistickej linky

Aplikácia očnej linky sa môže zdať ako hotová veda. Stačí pritom siahnuť po správnom produkte. Precízna očná linka Super Definition dokáže podčiarknuť každé líčenie. Vďaka presnému hrotu a intenzívnej farbe sa táto linka stane neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného líčenia.

Očná linka Super Definition
Zdroj: Avon
Lifting rias bez limitov!

Doprajte si s vytáčajúcou špirálou Unlimited pôvabný pohľad na počkanie! Vďaka inovatívnej kefke s oblým tvarom a dutým jadrom docielite viditeľne predlžené a krásne oddelené mihalnice, a vaše oči budú okamžite rozžiarené.

Špirála Unlimited
Zdroj: Avon

A keďže sa blíži sviatok našich milovaných mám, tieto novinky vám môžu poslúžiť aj ako inšpirácia v podobe drobného darčeka: „Najkrajším darom pre Vašu mamu je určite Váš úsmev a šťastie. No rozhodne ju poteší aj drobný darček v podobe rúžu Ultra Creamy, ktorý sa hodí na takú špeciálnu príležitosť, akou je Deň matiek.“, dodáva Linda.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Všetky uvedené výrobky a sety sú dostupné na www.avon.sk alebo prostredníctvom vašej Avon Lady.