V duchu horúcich trendov sezóny Peter Philips, kreatívny a obrazový riaditeľ pre make-up značky Dior, vytvoril líčenie, ktoré sa hrá s farebnými očiami zladenými s rôznymi farebnými slnečnými okuliarmi, ktoré podčiarkli celú DIOR AUTUMN-WINTER 2018-2019 READY-TO-WEAR kolekciu.

Čítajte viac:

Prirodzená: Inšpirujte sa jemným líčením topmodelky Daniely Peštovej

Oči

Sofistikovaný mix farieb vytvoril na očiach, ktoré boli hlavným prvkom celého líčenia: "Chcel som vytvoriť oči, ktoré ukážu farbu a pohrajú sa s tónmi slnečných okuliarov, ktoré boli súčasťou tejto kolekcie", vysvetľuje PETER PHILIPS. "V odraze tónovaných priehľadnom okuliarov som použil novú DIORSHOW ON STAGE očnú linku, aby som vykreslil farebnú linku na hornej a dolnej línii viečka pri mihálniciach. Zelená, žltá, červená, ružná, modrá a zelená - skrátka všetky farby, ktorú sú k dispozícii. Je to kamuflážový make-up efekt, keďže splýva s každou farbou okuliarov z kolekcie. Pohľad som zdokonalil upravením obočia DIORSHOW BROW STYLERom a DIORSHOW BOLD BROW tieňom,, čím som zdokonalil jeho tvar a zabezpečil jeho stále prirodzený look."

Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums

Pleť

Základom Dior Make-up, ktorý vytvoril Peter Philips, je aj prirodzená a rozžiarená pleť. "Dosiahol som ju CAPTURE YOUTH GLOW BOOSTER sérom, ktorý som naniesol ako prvý, aby som vytvoril žiarivý podklad. Potom som farebne vyrovnal pleť podľa oditeňu pleti každej modelky mejkapom DIORSKIN FOREVER UNDERCOVER, ktorý poskytuje dobré krytie v širokej farebnej škále s veľmi prirodzeným výsledkom. Posledné nedokonalosti pleti som upravil korektorom DIORSKIN FOREVER UNDERCOVER CONCEALER. Celý look som dokončil DIORSKIN MINERÁLNYM NUDE bronzérom a lesklým púdrom na vytvorenie odleskov."

Vincent Lappartient pre Christian Dior Parfums

Pery

Make-up artista Peter Phillips špecifikoval, že pery vytvoril veľmi prirodzene s neutrálnou farbou a zvýraznil ich len DIOR ADDICT LIP MAXIMIZERom.  

Nechty

Manikúra bola tiež naturálna a jej úpravu docielili podkladovým lakom BASE COAT ABRICOT a dotvorili GEL COAT lakmi.

Vlasy

O styling vlasov sa postaral GUIDO PALAU, ktorý sa snažil ponechať prirodzenú štruktúru vlasov každej modelky, či už boli rovné alebo kučeravé. Začesal ich na jednu stranu a účes dotvorili rôzne čiapky a pokrývky hlavy z kolekcie. 

Fotografie: Vincent Lappartient pro Christian Dior Parfums

Čítajte viac:

VIDEOnávod: Možno sa tak narodila, možno je to šikovné nahé líčenie...

Kimlička radí: Toto líčenie pristane každej žene a zvládnete ho do 5 minút

VIDEOnávod: 15 beauty trikov, ktoré zachránia vaše líčenie aj vlasy!

Rozžiarené líčenie podľa Kim: Vizážista vám ukáže tie správne triky