Svadobná hostina nie je zrovna najlacnejšia záležitosť, ak sa rozhodnete pre veľkolepú oslavu. Okrem výberu priestorov, jedla a výzdoby, nevesty investujú veľa (peňazí) času a energie do tých správnych- vysnívaných šiat. Každá má inú predstavu a možností je nespočetné množstvo.

Výber svadobných šiat je častokrát náročný.
Výber svadobných šiat je častokrát náročný.
Zdroj: Instagram/femaledvibe

Máme pre vás niekoľko tipov:

1. Na to, aby ste boli sexi, nepotrebujete hlboký výstrih. Dnes je na výber veľa šiat s odhaleným chrbtom, čo vôbec nepôsobí vulgárne. Správnou voľbou sú aj rozparky.

2. Staviť môžete na klasiku a zvoliť nadýchané objemné sukne. Ak však chcete experimentovať, strih ala morská panna sa medzi nevestami stáva čoraz obľúbenejší.

3. V jednoduchosti je krása. Na to, aby ste pôsobili elegantne, nepotrebujete byť celá v ligotavej čipke. Nezdobenými šatami nič nepokazíte, práve naopak- viete sa vybúriť pri šperkoch, mejkape a účese.

4. Počas pretancovanej noci korzetové šaty bez ramienok nie sú zrovna najlepšia voľba. Neustále kontrolovanie sa nie je vôbec pohodlné.

5. Ak radi prekvapujete, na výber je aj množstvo krátkych šiat, s ktorými nebudete mať toľko starostí pri chôdzi.

6. Biela je typická farba nevesty, no čoraz viac sa do svadobných trendov dostávajú odtiene krémovej, béžovej či dokonca striebornej.

7. Nechajte si v predajni alebo požičovni šiat poradiť. Asistentky už majú v malíčku typy ženských postáv a preto vám častokrát dobre radia. Šaty, ktoré na vešiaku nevyzerajú ako tie vaše vysnívané, sa predsa nimi môžu stať.

Viac inšpirácii nájdete v našej FOTOgalérii.