V neprehliadnuteľnom modeli svadobných šiat od návrhárky Beaty Rajskej a kyticou kvetov, po boku svojho partnera, pôsobila Bára dojmom, že na svadbu predsa len kývla. Svoje urobil aj nežný make-up v ružovkastých tónoch, ktorý pre Báru počas bežných dní rozhodne nie je typický. „Trochu romantiky v líčení pristane vo svadobný deň aj najväčšej rebelke a vždy do neho môžete zakomponovať aj niečo, čo je vašej neveste a jej temperamentu vlastné. Napríklad žiarivý koralový rúž, ktorý Báre veľmi pristane,“ hovorí Silvie Siegr, vizážistka českej kozmetickej značky Dermacol, ktorá sa postarala o Bárinu „svadobnú“ vizáž.

A čo na svoj svadobný deň hovorí samotná herečka? „Bolo to síce len „na skúšku“ kvôli foteniu titulky svadobného katalógu, z výberu šiat aj líčenia som však nadšená. Je to veľmi ženské a hravé zároveň, takže ako sa hovorí, sama by som si lepšie nevybrala – vizáž ani partnera,“ hovorí so smiechom Bára. A čo si myslí o svadbe „naostro“? „Zatiaľ nič také neplánujeme, sme spolu radi, baví nás to, ale papier k tomu nateraz nepotrebujeme. Ja hovorím, keď budeme raz veľkí, možno príde aj na svadbu,“ dodáva.

Silvie Siegr, vizážistka českej kozmetickej značky Dermacol, vybrala veľmi ženské a zároveň hravé líčenie, ktoré Báre nesmierne pristalo.
Silvie Siegr, vizážistka českej kozmetickej značky Dermacol, vybrala veľmi ženské a zároveň hravé líčenie, ktoré Báre nesmierne pristalo.
Zdroj: Dermacol

Na to, ako to Báre a jej partnerovi vo svadobnom pristalo, sa môžete pozrieť v našej FOTOgalérii.