Ako udržať zrelú pleť v kondícii

Zrelá pokožka potrebuje pravidelnú starostlivosť, ktorá ju revitalizuje, spevní, ochráni pred voľnými radikálmi a dopraje jej kokteil tých najlepších vitamínov pre krásu. Značka prémiovej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje kozmetické vychytávky, ktoré nesmú chýbať ani vo vašej anti-aging starostlivosti.

Čistenie pleti enzýmami

Čistenie enzýmami je novodobým fenoménom. Enzýmy totiž pracujú na inej báze ako klasické exfoliačné peelingy. Okrem peelingových vlastností dokážu vašu pleť aj skrášliť! Čistenie pleti enzýmami funguje tak, že enzýmy narušia väzbu medzi odumretými kožnými bunkami a pokožkou. Keď sa tieto odumreté bunky uvoľnia, aktivujú okamžité regeneračné procesy v pleti a uvoľnia priestor novým, mladším bunkám. Vďaka tomu má enzýmový peeling aj anti-aging účinky.

Prírodné kozmetické vychytávky Adriany Polákovej od ANNEMARIE BÖRLIND

Enzýmový peeling od ANNEMARIE BÖRLIND je navyše obohatený o aminokyseliny, vitamíny a minerály z organického aloe vera, vďaka čomu pokožku hydratuje, vyhladzuje, zjemňuje, zmäkčuje a tým ju perfektne pripraví na nasledujúce kroky vašej anti-aging starostlivosti.

Ilustračné foto
Zdroj: Assay Cosmetics

Spevňujúca a revitalizujúca starostlivosť

Súčasťou anti-aging starostlivosti o pleť by mala byť jej pravidelná revitalizácia a podpora elasticity. Vedci z börlindských laboratórií, ktorí získali niekoľko ocenení za kozmetické inovácie a vlastnia aj niekoľko patentov rastlinných komplexov, extrahovali kmeňové bunky zo Schwarzwaldskej ruže - ruže z Čierneho lesa v Nemecku, kde sídli aj značka prémiovej prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Kmeňové bunky sa podieľajú na regenerácii, avšak človek ich má vekom menej a menej. Narozdiel od rastlín, ktoré majú konštantný počet kmeňových buniek po celý život, preto sa dokážu regenerovať neustále.

Ilustračné foto
Zdroj: Assay Cosmetics

Exkluzívne kmeňové bunky zo schwarzwaldskej ruže sú použité v dvojfázovom revitalizére z ružových kvetov od ANNEMARIE BÖRLIND. Je vhodný pre náročnú pokožku, ktorá potrebuje spevnenie a obnovenie elasticity. Kmeňové bunky zlepšujú štruktúru a pevnosť väziva, stimulujú vlastnú tvorbu kyseliny hyalurónovej a navyše zabraňujú odbúravaniu kolagénu z pleti!

Pravidelné vitamínové kúry pre pleť

Boli by ste prekvapení, aký veľký podiel majú voľné radikály na starnutie našej pleti. Odbúravanie kolagénu, vrásky, pigmentové škvrny, fádny a mdlý tón pleti - na tom všetkom majú svoj podiel voľné radikály! Ale značka ANNEMARIE BÖRLIND predstavuje vitamínovú kúru, ktorá obsahuje vysoký obsah cenných vitamínov zo super ovocia goji, acai a rakytník, ktoré majú až 10x vyšší obsah vitamínu C ako citrusové plody!

Ilustračné foto
Zdroj: Assay Cosmetics

Doprajte si pravidelnú vitamínovú kúru s koncentrovaným množstvom vitamínov z tohto super ovocia. Značka ANNEMARIE BÖRLIND prináša ,,injekciu” vitamínov v podobe BEAUTY SHOT Vitamin Energizeru. Nebojte sa, nejde o skutočnú injekciu. Značka chcela dizajnom tohto BEAUTY SHOTU ukázať, že ide o skutočný koncentrát aktívnych účinných látok, ktoré majú okamžité účinky na pleť. A tento shot plný vitamínov vám spolu s vitamínovou DUO maskou prinesie svieži, žiarivý vzhľad so zjednoteným tónom pleti.

Ilustračné foto
Zdroj: Assay Cosmetics

Navyše vitamín C, ktorý táto kúra obsahuje, je účinným antioxidantom. Zabraňuje prejavom voľných radikálov - zabráni strate kolagénu, eliminuje pigmentové škvrny, chráni pleť pred vznikom vrások a navyše dodá vašej tvári energiu.