Kompromis nie je na mieste! Preto sa odborníci z laboratórií L’Oréal Paris rozhodli vylepšiť obľúbený make-up Infaillible o molekuly kyslíka. Výsledkom je dlouhotrvajúci make-up Infaillible 24H Fresh Wear pre svieži vzhľad pleti.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´oréal Paris

V čom je lepší než váš bežný make-up?

Ľahšie sa rozotiera
Vďaka príjemnej, tekutej konzistencii sa make-up krásne rozotiera a vystačíte si tak iba s malým množstvom. Nanášať ho môžete štetcom, hubkou alebo aj prstami. Začnite od stredu tváre a postupujte smerom von, nezabudnite ho rozotrieť cez líniu vlasov pre čo najprirodzenejší výsledok.

Dlhotrvajúca výdrž
Vysoký obsah pigmentov má za následok bohaté krycie schopnosti make-upu, pri čom ale farebné čiastočky priľnú k pleti a zabezpečia tak jeho výdrž po celý deň. Nemusíte sa báť zlievania do vrások ani tvorby nepekných fľakov.

Umožní pleti dýchať
Nová technológia založená na molekulách kyslíka zaručuje, že i keď make-up poskytuje dostatočné krytie, pleť nie je zaťažená a nositeľky ho takmer necítia. Je tak ľahký, že zabudnete, že ho máte na sebe!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´oréal Paris

TIP: Make-up doplňte ďalšími produktami z radu Infaillible od L’Oréal Paris. Pokiaľ potrebujete zmatniť pleť, začnite podkladovou bázou. V oblasti T-zóny make-up zafixujte tenkou vrstvou púdru. Pre naozaj svieži vzhľad a dlhotrvajúcu výdrž celé líčenie pleti zakončite fixačným sprejom.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: L´oréal Paris