Ženy bývajú často posudzované iba na základe krásy. Tento fenomén je tak rozšírený, až vzniká dojem, že spoločnosť s týmto prístupom k ženám súhlasí. Príkladom sú športovkyne, herečky či speváčky, ktoré sa nám na webe zobrazujú ako štíhle dlhonohé krásky a nie ako profesionálky, ktoré na dosiahnutí svojho úspechu musia tvrdo pracovať. Titulky o známych ženách, ktoré v časopisoch každodenne pútajú našu pozornosť, sa v drvivej väčšine týkajú vizuálnej stránky, napríklad: „Takto vyzerá dokonalá žena“, „Celebrita s ladnými krivkami chytá bronz na pláži“, „Elegantná hviezda sa vracia do práce“... Ak hľadáme novinky o mužských osobnostiach, nájdeme správy ako – „Hercov ďalší úspech!“, „Obľúbený novinár bojuje o publicitu“, „Autor bestsellerov predstavuje svoj ďalší hit“. Ženy však nepodliehajú všeobecným názorom ani stereotypom, a to vďaka sile, ktorá sa v nich ukrýva.

Žiadny pot, žiadne obmedzenia

Secret, popredná značka antiperspirantov v USA, je známa svojou podporou žien na ceste k ich úspechu. Spotrebiteľky v USA ju označili za vedúcu značku, ktorá podporuje ženy v súkromnej, spoločenskej aj profesionálnej sfére. Jej úlohou je bojovať proti obmedzeniu ženských silných stránok iba na fyzickú príťažlivosť, čím u žien buduje pocit sebavedomia, vieru vo vlastné schopnosti, posilňuje hodnoty a podporuje ženy v dosahovaní cieľov.

Karolina Bojar je poľskou ambasádorkou tejto značky. Je to nadaná študentka práva, talentovaná rozhodkyňa v profesionálnom futbale, ktorá počas zápasu úspešne zvláda sledovať hráčov, aj čeliť emóciám fanúšikov, pričom niekedy nabehá aj 14 km. Vie si dobre poradiť v ťažkých situáciách, no napriek všetkému ju ľudia poznajú kvôli jej vypracovanej postave – denník The Sun ju vyhlásil za najsexi futbalovú rozhodkyňu (nanešťastie, o mužskom idole sa nehlasovalo). Médiá sa sústreďujú hlavne na jej súkromný život a vzhľad a jej profesionálnym úspechom s vôbec nevenujú. Karolina Bojar v rozhovoroch spomína, že sa často stretáva s nevhodným správaním zo strany niektorých hráčov. Značke Secret nie sú podobné situácie ľahostajné, a tak v Poľsku iniciovala kampaň #KnihaNieObal, ktorej cieľom je vzdelávať spoločnosť, propagovať úspechy žien, podporovať ich na ceste k vrcholu a utvrdzovať ich v presvedčení, že disponujú obrovskou vnútornou silou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Secret

Spojenci úspechu

Značka Secret sprevádza ženy pri budovaní ich vnútornej sily už viac ako sedemdesiat rokov. Tento účinný antiperspirant dodáva sebadôveru, ktorá uvoľňuje prirodzenú ženskú silu a vyzdvihuje osobnosť. Potenie je pre ľudské telo prirodzené, môže však vzbudzovať pocity zahanbenia, a tak negatívne ovplyvňovať sebadôveru človeka. Jedným z mnohých tajomstiev ženskej sily je sebadôvera, s ktorou majú ženy pocit, že im nič nestojí v ceste. Nezameniteľné antiperspiranty Secret boli vytvorené ako odpoveď na potreby žien, ktoré očakávali ochranu a sviežosť na najvyššej úrovni, aby sa mohli cítiť ešte ženskejšie a spokojnejšie. Počas svojho vývoja uviedla táto značka na trh nové zloženia a produkty, ktorými sa jej podarilo naplniť túžby aj trendy. Dostupné sú exkluzívne v predajniach dm drogerie markt a na mojadm.sk.

Osvedčená kvalita a účinnosť

Každá žena sa potí odlišne. Má však aj iný životný štýl a tempo. Preto si prirodzene vyberáme rôzne formy antiperspirantov, ktoré nám pomôžu cítiť sa pohodlne každý deň. Výrobky Secret ponúkajú rozmanité varianty, ktoré zmierňujú nadmerné potenie a neutralizujú nepríjemný zápach. Účinnosť kozmetiky dosvedčujú generácie verných zákazníčok. Antiperspiranty Secret poskytujú vyvážené pH, príjemný pocit sucha a nádhernú vôňu, ktorá vás bude obklopovať po dlhý čas.

Máte na výber z troch spoľahlivých zložení

Tuhý krémový antiperspirant – je navrhnutý pre ženy s jemnou citlivou pokožkou, ktorá si vyžaduje dôkladnú hydratáciu. Tuhé krémové antiperspiranty majú vyvážané pH a obsahujú hydratačné látky, vďaka ktorým je pokožka príjemne hladká, pričom dokážu zabezpečiť pocit sviežosti až na 48 hodín.

Tuhý antiperspirant – má vyvážené pH. Pot, vlhkosť a nepríjemný pach nemajú proti 48-hodinovej ochrane žiadnu šancu. Pomáha zbaviť sa nepríjemného zápachu, poskytuje pocit sucha, zabraňuje vytváraniu nepríjemných pachov a dodáva krásnu vôňu.

Sprejový dezodorant – je silnou zbraňou v boji proti nepríjemnému zápachu. Nezanecháva biele škvrny na oblečení a zahalí vás do krásnej vône, ktorá pretrváva po celý deň.

Najobľúbenejšou vôňou disponuje rad Secret Delicate – pomáha udržať sviežosť po celý deň a jeho jemná vôňa konvaliniek posilňuje sebavedomie aj v tých najnáročnejších situáciách. Na výber máte ešte rad Secret Rosewater – šíri jemnú, ale zároveň dominantnú vôňu ženskosti, ktorá je známa ako ružová voda. Napriek tomu, že je táto kvetinová vôňa jemná, dokáže udržať pocit sviežosti po celý deň. No a dokonalé produkty pre ženy, ktoré oceňujú zloženie bez vône a účinnú ochranu, poskytne rad Secret Natural Unscented.

S antiperspirantmi Secret vám nič nezabráni cítiť sa sviežo po celý deň! Objavte spoľahlivú sviežosť s najobľúbenejšou značkou dámskych dezodorantov v Spojených štátoch amerických. Bez potu. Bez hraníc.