POZRITE SI FOTKY FASHIONDIVY CIBULKOVEJ

Naša najúspešnejšia slovenská tenistka nie je kráľovnou len na kurte, ale aj v móde. A svojou malou závislosťou sa ani netají. Dôkazom sú aj jej originálne outfity na spoločenských akciách, ktoré jej starostlivo vyberá, kamarát a stylista Andrej Kusalík. Dominika je však aj vždy dokonalo upravená a my vieme, kým sa necháva inšpirovať!

SLOVENSKÁ KIM KARDASHIAN 

A rovnako sa netají ani tým, že jej módnou ikonou je Kim Kardashian. Tá sa prednedávnom ukázala v novom beauty looku, ktorý neváhala vyskúšať aj Dominika. Výrazné modré očné tiene v kombinácií s predĺženými mihálnicami a čiernou linkou sú horúcou novinkou. Nebojte sa siahnuť aj po nápadnejších farbách!

Dominika Cibulková versus Kim Kardashian.
Dominika Cibulková versus Kim Kardashian.
Instagram.com

AKO NA TO?

Vyskúšajte dekoratívnu kozmetiku priamo od slávnej Kim. Paleta očných tieňov KKW x MARIO je špeciálne navrhnutá pre ľahké vrstvenie a miešanie. Matné tiene poskytujú krémovú práškovú povrchovú úpravu v rade univerzálnych tónov, ktoré pridávajú hĺbku a tieň do každého oka. Kim použila z tejto palety očný tieň LIBRA, ktorý je pomenovaný podľa znamenia oboch tvorcov. 

AJ DOMINIKA MÁ SVOJHO "MARIA"

Rovnako ako Kim sa "nepohne" bez svojho Maria, tak Domi nedá dopustiť na svojho Sušiho.  "Mario vytvoril môj "glam vzhľad" a moja láska k mejkapu je inšpirovaná práve ním! Mario ma naučil každý beauty trik, ktorý viem a ktorý používam dodnes!" ospevuje Kim svojho dnes už dvorného vizážistu s albánskymi koreňmi, Maria Stretli sa presne pred desiatimi rokmi pri fotení jednej reklamnej kampane a odvtedy sú z nich nerozluční priatelia. Takmer identický príbeh zoznámenia má aj Dominika so svojím dvorným vizážistom a kaderníkom v jednej osobe, Patrikom Suši Veselým. "Spoznali sme sa počas fotenie jednej titulky lifestylového magazínu, kde som Domi líčil aj česal. Moja práca sa jej zapáčila okamžite, a odvtedy začala aj naša spolupráca.  Som veľmi rád, že sa zverila práve do mojich rúk. Vždy sa snažíme vytvoriť originálny look, a musím sa priznať, že ten á la KIM  jej neskutočne pristane," hovorí jeden z najvyhľadávanejších make-up artistov na Slovensku. Pracovné "puto" prerástlo aj do osobného a Suši považuje Dominiku za svoju blízku kamarátku. "Medzi nami preskočila okamžite povestná iskra. Rozumieme si a zažívame spolu kopec srandy. Domi je vždy pozitívne naladená, a to je jedna z vecí, ktoré si na nej veľmi vážim." 

Aj Domi má svojho dvorného vizážistku a kaderníka v jednej osobe.
Aj Domi má svojho dvorného vizážistku a kaderníka v jednej osobe.
Instagram.com

Viac fotografií nájdete v našej galérií.

Čítajte viac: 

Tento chlap balí jednu z našich najlepších tenistiek: Dominika Cibulková, to vážne?

Dominika Cibulková otvorene o hádkach s manželom: ,,Aj u nás to občas buble!"

Módna maniačka Dominika Cibulková: ,,Pred pár rokmi som si vedela kúpiť poriadne somariny!"

Vyjadrili sa: Čo majú spoločné Rihanna, Beyoncé či Dominika Cibulková?

Kimlička, Cibulková, Knechtová a spol.: Toto naše celebrity naozaj milujú!