Byť spokojná so svojim telom znamená, byť spokojná sama so sebou. Pri cielenej stimulácii dokáže vaša pleť a postava prejsť neuveriteľnými premenami. LPG stimuluje a aktivuje tkanivá vo všetkých vrstvách a to predovšetkým na odstránenie tukových zásob, vysvetľuje Maťka, zo salónu IN SALON v Senci.

Používa sa na zoštíhlenie pása, spevnenie pokožky celého tela a vyhladenie celulitídy. Prístrojové ošetrenie pracuje na princípe biostimulácie, pri ktorej sa naštartujú detoxikačné procesy s ozdravným účinkom.

Ide o inovatívnu technológiu pracujúcu na princípe valčeka a klapky, ktorá v spojení s podtlakom hĺbkovo stimuluje a aktivuje tkanivo vo všetkých vrstvách. Prístroj sa prispôsobuje špecifickým potrebám každej kože a pri ošetrení dochádza k odstráneniu veľkej časti odolných tukových zásob, čo vedie k zoštíhleniu pása, spevneniu pokožky a vyhladeniu celulitídy.

Ošetrenie je neinvazívne, bezbolestné a umožňuje okamžitý návrat k bežným aktivitám. Výsledky sú viditeľné už po 3 ošetreniach. Celkový čas príjemnej masáže je 35 minút a na dosiahnutie ideálneho výsledku sa odporúča séria najmenej 10 ošetrení podstúpených v priebehu približne 4 týždňov.

Efekt procedúry pocítite takmer okamžite, teda už po prvej návšteve. Koža bude jemnejšia, hladšia, zdravo prekrvená, naštartuje sa v nej množstvo blahodarných procesov. Na udržiavanie vitality pokožky a zachovanie efektu ošetrenia potom stačí aj jedná terapia mesačne. VIAC INFO TU