Pozrite si dokonalé účesy, ktoré strieda Meghan

Od svadby ubehlo už niekoľko mesiacov a americká herečka si za svojho manžela zobrala britského princa Harryho. Rozvedená kráska, ktorá tvorila v minulosti pár s americkým producentom si od 19. mája poriadne polepšila. Síce sobáš s princom nie je žiadna sranda. Niekdajšia hviezda z filmov, ktorá sa nebála ukázať aj odhalené telo, teraz musí sekať dobrotu. Žiadne hry, joga, volenie, farebná manikúra a mnoho ďalších zákazov. To obnáša jej nový titul, vojvodkyňa zo Susexxu. A v neposlednom rade sa musí vzdať aj herectva. Meghan zahviedzila v seriáli Kravaťáci, či komediálnom filme Šéfovia na zabitie.

Meghan najčastejšie nosí MESSY BUN, ktorý jej dokonalo pristane. Nie je ani náročný na úpravu. Pozrite si rýchle video, ako si ho vyčarovať.
Meghan najčastejšie nosí MESSY BUN, ktorý jej dokonalo pristane. Nie je ani náročný na úpravu. Pozrite si rýchle video, ako si ho vyčarovať.
Getty Images

Vojvodkyňa zo Sussexu sa stala aj miláčikom Británie a obdivujú ju ženy po celom svete. Vždy dokonalo oblečená, upravená a s úsmevom na perách. Perfektné outfity nie sú to jediné, čo si na nej môžeme všimnúť. Meghan vie aj to, čo sa nosí na hlave a teraz nemyslíme klobúky. EMMA ti ukáže video, ako si vyčarovať MESSY BUN, ktorý nosí aj vojvodkyňa.

Čítajte viac:

Kate Middleton sa bojí o svoj titul: V tomto ju môže Meghan Markle poraziť!

Tragická smrť princeznej Diany: TOTO je 10 tajomstiev, o ktorých neviete

Meghan Markle sa nechcene preriekla: Na verejnosti oslovila Harryho prezývkou

Nehorázne! Pozrite, koľko zarábala Meghan Markle ako herečka: A teraz je na nule...

Škandál! Kráľovná zakázala Meghan Markle otehotnieť: TOTO je dôvod