Pravidelná starostlivosť

Čo na akné platí, je účinná starostlivosť. Jedine vďaka nej možno prejavy problematickej pleti výrazne eliminovať. Na prvom mieste ju musíte pravidelne zbavovať odumretých buniek, aby ste zamedzili upchávaniu pórov, vzniku čiernych bodiek a pupienkov.

Trefa do čierneho

S multifunkčným produktomPure Active 3v1 od Garnier to nie je žiadna veda. Verte alebo nie, ale čierna krémová konzistencia vo vnútri tuby dokáže zastúpiť tri výrobky, potrebné k optimálnej starostlivosti o problematickú pleť. Navyše pôsobí antibakteriálne, čím predchádza zapáleným prejavom na pokožke. Pure Active 3v1 vám poslúži nielen ako umývacia emulzia a účinný peeling, ale aj ako pleťová maska. Obsiahnuté látky, aktívne uhlie, výťažok z čučoriedok a kyselina salicylová, účinkujú vo vzácnej súhre - dokonale vyčistia upchaté póry, odstránia prebytočný maz a redukujú nedokonalosti pleti. Prírodné exfoliačné častice pokožku navyše deň za dňom zjemňujú a vyhladzujú. Výsledkom sa stane svieža tvár so stiahnutými pórmi a bez čiernych bodiek. Skúste to!

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Ako na aplikáciu?

- umývaciu emulziu denne naneste na navlhčenú pleť a opláchnite,
- peeling aplikujte na pleť, masírujte krúživými pohybmi po dobu jednej minúty a zmyte,
- masku trikrát týždenne naneste na očistenú pleť, nechajte pôsobiť päť minút a potom dôkladne opláchnite

Stále po ruke

Ak ste aktívny, radi a často cestujete, bude sa vám od Garnier hodiť praktická peelingová tyčinka proti černým bodkám Pure Active Charcoal s aktívnym uhlím a kyselinou salicylovou. Prípravok stačí naniesť niekoľkými ťahmi na navlhčenú pleť a póry sa uvoľnia vyčistia a vyhladia. Dezinfekčná zložka navyše zamedzí vzniku zapálených ložísk. Pleť po aplikácii zostáva svieža a matná. Aké jednoduché, že?

Ilustračné foto.
Zdroj: Garnier

Cesta za peknou pleťou môže byť niekedy tŕnistá, ale nie nekonečná. A ak máte pri ruke tie správne a účinné produkty, bude aj oveľa jednoduchšia.