Pozrite si, ako senzačne vyzerá Blake Lively aj po pôrode!

Pre mnohé ženy je tehotenstvo výstrahou číslo jeden. Veľa z nás sa bojí kíl navyše, ktoré by už nikdy nemuseli zmiznúť. Avšak, výhovorky na genetiku v tomto prípade nepomôžu, práve naopak. Ženské telo je najjednoduchšie formovateľné práve po pôrode! Dôkazom toho je aj krásna hollywoodska herečka, Blake Lively, ktorej sa podarilo zhodiť kilá po prvom ako aj po druhom tehotenstve. Chcelo to síce 14 mesiacov driny, ale neuveriteľných 30 kíl je dolu. Mamičky, Blake vám ukáže, ako na to! S chudnutím jej po druhom pôrode, rovnako ako aj po prvom, pomáhal osobný tréner Don Saladino a toto sú rady priamo od neho.

Blake sa rozhodla získať svoju postavu späť!
Blake sa rozhodla získať svoju postavu späť!
pinterest.com/Vogue Magazine

foto: pinterest.com/Vogue Magazine

ŽIADNA HLADOVKA

Priznajme si, hneď ako začneme cvičiť, cítime sa premotivovane a tak začneme menej jesť, len aby sme čo najskôr dosiahli želaný výsledok. Chyba! Žiadna hladovka nepomôže! Telo kalórie potrebuje, rovnako ako potrebuje bielkoviny, sacharidy a aj tuky. Pokiaľ ich odstavíme, robíme zásadnú chybu. Základom je dobre sa najesť.

Čítajte viac:

To by ste o nich nepovedali: 10 hereckých hviezd, ktoré majú vysokú školu a prekvapí vás akú!

VYRADIŤ SACHARIDY? CHYBA!

Ak sa sacharidov prejedáte, je to zlé. Horšie však je, ak ich zo svojho jedálnička vyškrtnete úplne! Don to vysvetľuje celkom jednoducho: „Keď odstránite sacharidy, odstránite aj vodu a zbavujete telo potrebnej energie. Môžete postrehnúť najskôr úbytok na váhe, ale potom telo začne zadržiavať vodu, takže nebudete chudnúť... sacharidy nie sú zlé, telo ich potrebuje." Ak teda máte chuť na sladké, dajte si ho bez akýchkoľvek výčitiek. Verte, že stres, ktorý by spôsobili výčitky, by mal na naše telo oveľa väčší dopad ako tablička čokolády.

ČO ROBIŤ PRED CVIČENÍM?

Základom je, aby ste na začiatku cvičenia svoje telo dostali do úplného kľudu. Žiadny stres, žiadne roztúlané myšlienky. Ideálne je venovať prvých 10 minút zahrievacím cvikom, ktoré naše telo pekne naštartujú a nám sa tak budú tuky páliť oveľa jednoduchšie.

PO PÔRODE SA TELO FORMUJE JEDNODUCHŠIE

Na formovanie tela a spaľovanie tukov žien po pôrode najlepšie funguje intenzívny tréning. Telo naň veľmi rýchlo reaguje a za krátky čas uvidíte prvé výsledky. Dôkazom toho je aj fakt, že Blake sa podaril veľmi pekný výsledok už po 14 mesiacoch. Zhodila všetko, čo na seba počas 10 mesiacov nabrala a schudnúť 30 kíl, tak to už teda je niečo! Čo poviete mamičky, idete do toho?

Čítajte viac:

Celebrity a ich prvý sex: Známe tváre prezradili, kedy prišli o svoje panenstvo

Viac foto krásnej Blake nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:

Najlepšie outfity Jennifer Lawrence: Skvostná americká herečka to vie!

Po uši zaláskovaný šoubiznis: Tieto Slovenky sú dôkazom toho, že pravá láska existuje!

SVADBA Emily Ratajkowski! Zo sexi anjelika Victoria's Secret je už dnes vydatá žena!