Nové vône Attraction Desire obsahujú opojný elixír šťavnatej čiernej čerešne a zvodnej ambry, ktorá dodáva odvážny a neodolateľný element pokušenia obom vôňam z dvojice Attraction Desire: Attraction Desire pre ňu a Attraction Desire pre neho. Ak by ste mali pocit, že vaša iskra vyhasína, zapáľte ju znova! Duo Attraction Desire okúzli každého, kto si trúfne podľahnúť pokušeniu a privoňať si.

Autorkou týchto opojných vôní je rumunská odborníčka na výrobu vôní Gabriela Chelariu, ktorá sa pri svojej tvorbe často inšpiruje prírodou. V roku 2014 sa Chelariu pripojila k mentorke Honorine Blanc ako parfumérka pre spoločnosť Firmenich a parfumérskemu remeslu sa úplne oddala.

Attraction Desire
Zdroj: Avon

„Pre dámsku aj pánsku vôňu Attraction Desire boli inšpiráciou pocity nadšenia a túžby, ktoré všetci zažívame, keď sa nám podlamujú kolená pri pomyslení na nášho milenca či milenku. Vďaka zakomponovaniu kontrastných, ale známych tónov vytvára vôňa explóziu silných zážitkov, ktoré cítime, keď sme zamilovaní. Obe vône podnecujú emocionálny prvok vzrušenia a potešenia vedúci k následnej túžbe“, uvádza Gabriela Chelariu.

Zloženie vôní:

Attraction Desire for Her (orientálna vanilková ambra): lákavá vôňa so zvodnou esenciou čiernej čerešne, po ktorej nasleduje zmyselný arabský jazmín a zanecháva trvalý dojem so zlatou ambrou.

Attraction Desire for Her
Zdroj: Avon

Attraction Desire for Him (korenisté drevo): táto vôňa začína odvážne s nádychom neodolateľnej čiernej čerešne a láka kosatcom. Končí zmyselnou ambrou, ktorá vo vás zanechá pocit žiadostivosti.

Attraction Desire for Him
Zdroj: Avon

Avon ako líder na trhu s vôňami stále vyvíja najrôznejšie inovácie, aby mohol svojich zákazníkov prekvapiť a vyvolať v nich túžbu pomocou zmyselných prísad. Spoločnosť Avon je priekopníkom v tomto voňavom obore, bola založená na predaji parfumov v roku 1886. Teraz je pripravená zahájiť ďalšiu vzrušujúcu kapitolu v kategórii vôní spustením línie Attraction Desire – línie, ktorá prináša nové lákavé vône k prebudeniu vášne. Zákazníci sa tak môžu tešiť na rozsiahlu televíznu kampaň predstavujúcu túto vášnivú dvojicu vôní, rovnako ako na súťaže o nové Attraction Desire for Her & Him a neuniknú im ani na sociálnych sieťach, kde bude uvádzacia kampaň podporená spoluprácou s vybranými influencermi.

Sviatok všetkých zamilovaných je za dverami. Doprajte sebe a svojej polovičke toto voňavé duo, vďaka ktorému sa každé vaše stretnutie premení na nadpozemský zážitok.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

Vône ako aj ďalšie výrobky od spoločnosti Avon sú dostupné na www.avon.sk alebo prostredníctvom vašej Avon Lady.