Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: ZEEL COLLAGEN

Po 14 dňoch: Bolesť krčnej chrbtice ustúpila

„Prešli ešte len 2 týždne od prvého vrecúška kolagénu, ktorý som si rozmiešala v pohári vody a ja už cítim, ako mi pomaly ustupujú bolesti krčnej chrbtice a kolena. Zlepšila sa mi dokonca aj nálada!”

Správne fungujúca krčná chrbtica nám pomáha pri športe, sedení v kancelárii, ba dokonca aj pri spánku. Pociťujete v nej bolesť? Tak to rýchlo napravte a začnite žiť plnohodnotný život! Práve chýbajúci kolagén spôsobuje, že stavce chrbtice sa k sebe nebezpečne približujú a trú, čo spôsobuje bolesť a nepohodlie. Začnite kolagén pravidelne dopĺňať a vaša chrbtica sa vám poďakuje.

Po 30 dňoch: Mám hustejšie vlasy a konečne môžem behať

„Okrem bolesti chrbtice som sa zbavila aj boľavého kolena. Konečne sa môžem vrátiť k behu bez toho, aby som to po pár metroch vzdala. Dokonca aj moje vlasy sa prebrali k životu. Sú hustejšie a majú oveľa lepšiu štruktúru.”

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: ZEEL COLLAGEN

Tak ako chrbtica aj naše kĺby potrebujú výživu vo forme kolagénu. Akonáhle im chýba, pohyb sa stane oveľa náročnejší a vy sa tak môžete rozlúčiť so svojimi športovýmiaktivitami. Vyskúšajte svojmu telu doplniť hydrolyzovaný kolagén a presvedčte sa sami.

Morský kolagén je tiež plný aminokyselín, ktoré pomáhajú zlepšiť štruktúru vlasov a dokonca chránia vlasové folikuly tak, aby zabránili vypadávaniu vašej korunky krásy. Stačí si každý deň pripraviť kolagén v prášku.

Po 45 dňoch: Lepšie trávenie a mladšia pokožka

„Vždy, keď som trošku zhrešila a dala si pod zub niečo nezdravé, môj žalúdok hneď začal protestovať. Odkedy užívam ZEEN COLLAGEN, absolútne nepociťujem bolesť ani ťažobu na žalúdku. Zlepšila sa mi aj pokožka. Moja pleť je pružnejšia a pomaly sa lúčim aj so svojou celulitídou.”

Kolagén je základnou stavebnou látkou celého nášho organizmu, a to platí aj o vnútorných orgánoch. A čo je jeho úlohou? Reguluje sekréciu žalúdočnej kyseliny a zároveň pomáha spevniť žalúdočnú výstelku, ktorá môže byť poškodená z dôvodu nesprávnej výživy alebo vredov. Preto nezabudnite pridať morský kolagén do svojho jedálnička. Postará sa o vás nielen zvonku, ale aj z vnútra.

Hľadáte zázračný elixír na pleť? Už nemusíte. ZEENCOLLAGEN sa postará o hydratáciu a elasticitu vašej pokožky. Nebudete tak musieť bojovať so suchou kožou, celulitídou alebo vráskami.

Po 60 dňoch: Žiarivé vlasy, pleť a silné nechty

„Sú to už dva mesiace, odkedy každý deň užívam morský kolagén a nestačím sa diviť, ako sa moje telo zmenilo. Okrem vlasov a pokožky sa mi zlepšila aj kvalita nechtov. Sú oveľa pružnejšie a vôbec sa nelámu. Pamätáte sa na moju bolesť chrbtice a žalúdka? Tak tie ustúpili už úplne!”

Nie nadarmo sa kolagén nazýva aj elixírom krásy. V našom tele je prítomný vo veľkom množstve, no po 25. roku života sa jeho produkcia pomaly znižuje. Preto, ak chcete zostať krásne a zdravé, nezabudnite ho pravidelne dopĺňať. Odvďačí sa vám jemnou pleťou, hustými vlasmi a pevnými nechtami.

Po 90 dňoch: Účinky cítim na celom tele

„Moja trojmesačná kúra skončila a ja musím priznať, že ZEEN COLLAGEN s vitamínom C a kyselinou hyaluronovou prekonal moje očakávania. Počas tohto úžasného štvrťroka som sa zbavila bolesti chrbtice, kolien, žalúdka, moja pleť aj vlasy žiaria a navyše, spolu s nechtami rastú oveľa rýchlejšie. A to chce predsa každá žena, no nie? :)”

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: ZEEL COLLAGEN

Užívanie kolagénu sa vám môže zdať ako beh na dlhú trať, no odvďačí sa vám zdravým a krásnym telom. Nezabudnite, že záleží aj na zložení vybraného kolagénového doplnku. ZEEL COLLAGEN obsahuje až 6 000 miligramov morského kolagénu v dennej dávke. Pri nižšom obsahu by ste na pozitívne účinky čakali márne a pri vyššom by zase vaše telo nadbytok vylúčilo, a to sú stratené peniaze.

Tak čo poviete? Zaujala vás Katka a jej skúsenosti so ZEEN kolagénom? Ak áno, navštívte ZEEN COLLAGEN e-shop a presvedčte sa o jeho skvelých účinkoch na vlastnej koži...a pleti...a vlasoch...JEDNODUCHO NA CELOM TELE!