Odličuje

S micelárnou vodou pohodlne odlíčite všetok make-up, dokonca aj ten vodeodolný. Nemusíte sa báť použiť ju aj na odstránenie riasenky. Jej jednoduché zloženie oči nedráždi podobne ako iné nešetrné produkty.

TIP: K odlíčenie večerného líčenia použite dvojfázovú micelárnu vodu, obsahujúcu olejovú zložku, ktorá sa pri prepojení so zvyškom stáva účinným súperom nielen vodeodolné maskary.

Čistí

Micelárna voda je skvelá tiež na dočistenie pleti. Stačí, ak budete pleť čistiť tak dlho, kým na vatovom tampóne, navlhčenom micelárnou vodou, neuvidíte ani trochu make-upu. Tak spoznáte, že je vaša pleť skutočne čistá a nemusíte sa báť výskytu nevzhľadných vyrážok ráno po prebudení. Micelárnu vodu použite aj ráno, predtým než nanesiete hydratačnú starostlivosť. Tvár tak zbavíte nečistôt, ktoré sa na pleti usadzujú v priebehu noci.

Upokojuje

Ako už bolo spomenuté, vďaka jednoduchému zloženiu je micelárna voda ideálnym pomocníkom k starostlivosti o pleť náchylnú k podráždeniu. Po jej použití je pleť upokojená, bez začervenania a bez pocitu pnutia.