Nebaví ma cvičiť, priznávam! Možno nemusím bojovať s kilami navyše, ale doma posedávať a nič nerobiť nemôžem. Zbožňujem bicyklovanie, bedminton alebo tenis. Aj pri týchto špotroch vieme schudnúť, vypotiť škodlivé látky a odreagovať sa. Ale čo ak nemáme toľko času? Mám pre vás super tip, ako ľahko dosiahnuť vysnívanú postavu aj bez toho aby ste museli trčať hodiny vo fitku. Výsledok sa síce nedostaví tak rýchlo, ale ak to budete dodržiavať, verte tomu, že príde!

via GIPHY

Strava

V prvom rade musím spomenúť stravu, bez toho aby ste z kuchyne vyhodili chipsy, klobásy a mastné jedlá to nepôjde. Jedno jabĺčko alebo mrkva ešte nikoho nezabili a preto by ste si mali takúto dobrotu plnú vitamínov denne dopriať. Nezabúdajte ani na pitný režim!

via GIPHY

Beh?

Všimla som si, že medzi celebritami je populárny beh a to nie je vôbec môj šálok kávy. Už v škole som patrila medzi najrýchlejšie baby, ale nikdy som nevyšla z domu a nešla dobrovoľne pobehovať po uliciach Bratislavy, ani do lesa. Skôr som sa išla niekam prejsť. A to je práve to, čo vám chcem poradiť. Chôdza je naozaj prospešná, jasné, že nehovorím o prechádzke z a do roboty. Denne by sme mali urobiť spoň 8 tisíc krokov a to pri sedavej práci určite nesplníme, ja vôbec. 

via GIPHY

Prečo chôdza?

Ako som prišla na to, že chôdza mi pomáha? Jednoducho. Išla som na výlet do mestečka v Taliansku, ktoré sa volá Bologna. Centrum nie je vôbec veľké a preto tam môžete behať iba pešo. Viete si predstaviť koľko som nabehala? Denne vyše 24 tisíc krokov a tým, že som bola na dovolenke, jedla som čo som videla. Sladkosti, cestoviny, zmrzliny a výsledok? Ploché brucho! Tým, že som denne vykonávala činnosť, pri ktorej som spálila kalórie, vôbec som nepriberala a moje brucho bolo plochšie, ako keď som si doma na večeru pripravila šalát. Odvtedy si denne kontrolujem koľko krokov urobím.

via GIPHY

Čo odporúčam?

Jasné, že teraz nemusíte chodiť hodinu okolo paneláku, ale môžete sa s priateľom, psíkom alebo sama vybrať na večernú prechádzku po meste. Pešo sa môžete prejsť aj do, či z práce. Ak s tým spojíte aj zdravé stravovanie, verte, že po nejakom čase budete na postave vnímať veľké zmeny.

via GIPHY

Čítajte viac:

Túžite po zmene účesu? Toto je predpoveď najhorúcejších trendov na jeseň

Milujete jógu? Vyskúšajte tieto cviky na zadok a bude pevný ako nikdy!

Domáca maska na poškodené vlasy, ktorá im dodá lesk a nový život: Stojí za vyskúšanie

Kimlička vyskúšal líčenie podľa beauty youtuberiek na reálnej žene: Takto to dopadlo!

Smoothie na raňajky? Na to zabudnite! Vyskúšajte radšej polievku