#1 Celoživotný musthave od mojich 13 rokov je voňavka Moschino “I Love Love”.

#2 Mojím každodenným pomocníkom aj pri úplne obyčajnom make-upe je fixačný sprej od Trend it up. Čistiaci gél od Biodermy, ktorý je vhodný na aknóznu pleť je pre mňa najväčší lifehack. Krásne zbavuje pleť nečistôt a ťažký make up odlíči za sekundu.

#3 Rúž L’Oréal Paris “Les Chocolates” odtieň Candy Man je ako vyrobený pre mňa. Milujem mix hnedej a fialovej!

Parfum Moschino patrí medzi jej najobľúbenejšie.
Zdroj: Archív

#4 Bioderma Sebium Night Peel  je mojím osobným domácim chemickým peelingom. Jemne pleť oživí, zbaví malých jazvičiek, nedokonalostí a hlavne pre mňa, keďže mám citlivú pleť tak mi ju nedráždi.

#5 V chladnom počasí, keď je pokožka suchá, ho mám vždy pri sebe hydratačný krém na ruky Bioderma Atoderm Mains .

#6 Mojou absolútnou srdcovkou je lesk na pery Fenty Beauty Gloss Bomb. Nikdy v živote som nemala lesk, ktorý keď si dám, nepotrebujem žiadne iné doplnky. So juicy.

#7 Od tejto značky mám rada aj Fenty Beauty killawatt highligter - odtieň ”Lightning dust/Fire crystal” Ľavou časťou tohto highligteru si môžem vyčistiť úplne jemný prirodzený highlight a pravá strana dokáže vyčistiť žiarivejší a viac trblietavý efekt. Jednoducho must have.

#8 Mojím každodenným pomocníkom, ktorý výborne kryje nedokonalosti a zmatňuje pokožku je HD Liquid Covarage od značky Catrice.

#9 Lacnejšia a účinná varianta! Už dlhé obdobie som si obľúbila výrobok Muah Daniela Kmeť. Už nejaký rôčik predáva tento zázračný balzam s medom a propolisom. Od kedy ho spustila do predaja pod značkou DANKA patrí do mojej must have rodinky. “Oh honey” .

Najobľúbenejší lesk na pery je od značky Fenty, s ktorou je spojená Rihanna.
Zdroj: Archív