Keď končí leto, nie je to len čas vymeniť krátke sukne a ľahké šaty za teplejšie svetríky. Vtedy sa menia aj naše chute, potreby a pocity. A týmto zmenám sa nevyhýbajú ani čuchové bunky, ktorým sa zrazu začína páčiť čosi iné. Aj to je dôvod, prečo počas leta a zimy nenosíme rovnaké parfumy, lebo keď sa vonku ochladí a teploty klesajú, žiada sa nám menej sviežich či citrusových tónoch a radšej si vyberáme teplejšie a drevitejšie vône. Aj preto je práve jeseň časom, kedy parfuméri prinášajú na trh voňavé novinky. Aké prekvapenia namiešali v sezóne 2020? Korenie, oranžové lístky, jazmín, to sú najsilnejšie zbrane nových parfumov, ktoré majú jeden problém. Všetky sú také nádherné, že bude ťažké vybrať si len jedného favorita. Ktorý bude ten váš?

1. Coco Mademoiselle, L´ Eau Privée, Chanel, info o cene v parfumérii

Kultový parfum Coco Mademoiselle dostal nové šaty. Jeho mladšia sestra L´Eau Privée pripomína ľahký  závoj, ktorý sa rozprestrie po nahej pokožke aj po saténových obliečkach. Sviežosť pomarančových lístkov, kvetinová neha jazmínu a ružových lupienkov, no najmä  hrejivé pižmové tóny sa postarajú o moment intimity.
Kultový parfum Coco Mademoiselle dostal nové šaty. Jeho mladšia sestra L´Eau Privée pripomína ľahký závoj, ktorý sa rozprestrie po nahej pokožke aj po saténových obliečkach. Sviežosť pomarančových lístkov, kvetinová neha jazmínu a ružových lupienkov, no najmä hrejivé pižmové tóny sa postarajú o moment intimity.
Zdroj: Chanel