Želanie prvé - Pleť bez vrások

Máte na poličke v kúpeľni krém proti vráskam, no tie nie a nie zmiznúť? Suché či mimické vrásky môže mať na svedomí nedostatok kolagénu vo vašom tele. Čím sme staršie, máme ho stále menej a menej, a po 45-ke ho už nemáme takmer vôbec. Pritom je to malý zázrak, ktorý ak telu doplníme, naša pleť sa ho doslova napije. Bude vypnutá, hydratovaná a vyhladia sa drobné vrásky. Nie nadarmo sa kolagénu hovorí aj esencia mladosti. Samozrejme, čas nezastavíme, ale pomôžeme ho pomocou kolagénu aspoň trošku spomaliť.

Želanie druhé - Krásne vlasy, ktoré nepadajú

Počas roka dáme našim vlasom poriadne zabrať. V lete chlórová alebo slaná voda a slnko, v zime zase tuhé mrazy ,čiapky a striedanie teplôt. Nehovoriac o tom, ako si ich každodenne upravujeme žehličkou, fénom, sťahujeme ich do gumičky či prísneho drdola. Nemožno sa potom čudovať, že nič iné nerobíme, len vyberáme vlasy z koberca a odtoku v sprche. Na vypadávanie a kvalitu vlasov vplývajú aj hormonálne zmeny a výživa. Nie je žiadnou novinkou, že tak ako pleť, aj vlasy si pýtajú kolagén, najmä po 25-ke. Našťastie, ak si ho doplníte v kvalitnej forme, napríklad ako bio-aktívny Inca Collagen, vlasy budú po pravidelnom užívaní pevnejšie, lesklejšie, končeky sa nebudú lámať a budete sa tešiť z menej častého vypadávania.

Želanie tretie - Pevné nechty, ktoré sa nelámu

Vzdali ste to a chodíte radšej pravidelne na gélové nechty do salónu? Máme výbornú správu, aj toto želanie sa vám môže splniť, a vy sa budete tešiť z krásnych prirodzených dlhých nechtov. Ak máte slabé nechty, ktoré sa zlomia len čo majú aspoň akú-takú dĺžku a zároveň máte vyšší vek, prípadne kojíte, je možné, že súrne potrebujete doplniť kolagén. Nechty po ňom budú pevnejšie a vy si ich pravidelnou starostlivosťou môžete vypestovať do dĺžky, aká sa vám bude páčiť. Nie je predsa nad elegantné a udržiavané ženské ruky.

Želanie štvrté - Žiadne pigmentové škvrny

Vraj pigmentové škvrny sa týkajú len našich babičiek? To vôbec nie je pravda. Pigmentové škvrny trápia už ženy okolo 30tky. Môže za to niekoľko faktorov - genetika, nadmerné slnenie, časté návštevy solária, hormonálne zmeny, starnutie a niektoré choroby. Ak ich máte aj vy, tak asi dobre viete, že vôbec nie je jednoduché ich prekryť make-upom a pri opálení ešte viac vystúpia. Jediné, čo si želáte je, aby zmizli. Áno, kolagén vám pomôže aj s týmto želaním. Tvorí až 70% bielkovín kože, preto dokáže proces tvorenia pigmentových škvŕn spomaliť alebo zastaviť, a priaznivo pôsobí na ich zosvetlenie a celkové farebné zjednotenie pleti.

Želanie piate - Preč s celulitídou

To slovo, ktoré radšej nevyslovujeme, a problém, ktorý sa snažíme všemožne zakryť. Celulitída trápi väčšinu žien, je jedno či štíhle alebo bacuľky. Najradšej by sme vám povedali, že ak doplníte telu kolagén, celulitída ako zázrakom zmizne. Bohužiaľ, ani kolagén nie je taký mocný, dokáže ale ťažký boj s celulitídou uľahčiť. Ak k tomu pridáte pravidelné cvičenie a zdravú stravu, výsledky sa zaručene dostavia.

Aby ste účinky kolagénu mohli pozorovať čo najskôr, vyberte si vysoko koncentrovaný Inca Collagen. Je to morský, 100% čistý kolagén bez prísad a navyše bio-aktívny, teda najviac podobný tomu ľudskému. Výborne sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Navyše má vysokú dennú dávku, až 3000mg v jednom balení.

NÁŠ TIP:
Ušetrite až 8,30 € pri nákupe Inca Collagen. Získajte teraz zľavu 5 € a dopravu zdarma – kliknite na: www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001. Ako darček dostanete ku každej objednávke Vitamín C zdarma.