Nebudete potrebovať veľa pomôcok, dokonca si vystačíte len s gumičkami. skvelé je, ak ponecháte vlasom pôvodnú strapatú štruktúru. Ak máte rovné vlasy, ideál je, ak si ich jemne zvlníte a dodáte im štruktúru sprejom so slanou vodou. Dosiahnete matný look, ktorý týmto účesom pristane najviac. 

Jemné vypnutie

Ak milujete rozpustené vlasy, stačí im pridať šmrnc trendy vypnutím prameňov. Vo videonávode vám vlogerka ukáže, ako to efektne spraviť. Oddeľte si z vrchenej časti hlavy dva pramene na oboch stranách a základom je ich zatočiť, aby nepôsobili obyčajne a zároveň lepšie držali. 

Efektný drdol

Klasický drdol je fajn, ale čo tak mu pridať malý bonus. Pripravte si dlhšiu stuhu, ktorú zapletiete do vrkoča. Ten následne len jednoducho stočíte do drdola. Stuha bude z neho jemne vykúkať. 

Cop trocha inak

Aj malý detail dokáže zázraky. Ak je vonku vlhké počasie, vlasy okamžite chytia krepový efekt. Povýšte to na zámer a vlasy natupírujte a dodajte im matný look sprejom na beach waves. Ďalší zaujímavý trik, ktorý zakryje gumičku uvidíte vo videonávode. Tak sledujte a naučte sa, ako na to!