Otvorene, ktorá z vás od nového roka cvičila, ruku hore. Samozrejme, veta: ,,Ešte mám čas," vás trošku prehovorila a vy ste si vydýchli, že začnete od budúceho pondelka, možno mesiaca. A teraz čo? Deň pred tým, ako ste si naplánovali kúpalisko začnete cvičiť na koberci brušáky a jesť iba listovú zeleninu? Na to budete potrebovať viac ako jeden deň. Ale verte, že za 3 dni dokážete urobiť zázraky!

via GIPHY

1. Strava

Raz a naposledy. Strava je NO. 1! Samozrejme, že vás nejdeme nútiť jesť iba šalát a šalát. Všetko je to o vašom tele. Musíte ho počúvať. Ak vám zbytočne nafukuje bruško z pečiva, sladkostí alebo mlieka, nekonzumujte to. Na to, aby ste na vašej postave videli rozdiel, stačia aj tri dni. Vyraďte mastné jedlá, sústreďte sa skôr na ovocie, zeleninu a bielkoviny. Jedzte menšie porcie a poriadne prehrýzajte. A samozrejme, žiadna sladené nápoje! Už po jednom dni budete vidieť plochšie bruško.

Shutterstock

2. Pitný režim

Ten vás poriadne prečistí. Nielen vaša pleť bude krajšia, aj vaše črevá čistejšie a obličky zdravšie. Vďaka vode sa vám z tela dostávajú preč škodlivé látky, ktoré mohli mať za následok nafúknuté bruško. 

Shutterstock

3. Pohyb

Haha, mysleli ste si, že to pôjde len tak ľahko? Že budete sedieť doma pred TV, pojedať zelené listy a piť litre vody? Nie, nie! Jasné, že nemusíte hneď bežať do posilky a vypotiť tam aj dušu. Stačí, ak si zájdete na prechádzku so psom alebo môžete vyvenčiť svojho priateľa, či manžela. Už dávno sa vie, že chôdza je dobrá, spaľuje tuky a formuje postavu. Nie tak rýchlo ako beh, ale predsa len. Máte robotu blízko? Nechoďte autobusom alebo električkou. Ak neprší alebo vás neodfúkne, prechádzka na čerstvom vzduchu vám neuškodí, ba pomôže a načerpáte nové sily.

Shutterstock

Chcete aby bol efekt chudnutia rýchlejší, dajte si pár cvikov z EMMY, ktoré sme si pre vás pripravili:

Čítajte viac:

Schudni s EMMOU do leta: 10 minútové kardio na brutálne sexi zadok a dokonalé nohy

Schudni s EMMOU do leta: Skvelý a účinný 10 minútový kardio tréning

Schudni s EMMOU do leta: Účinný 8 minútový workout, poriadne sa zapotíte!

Schudni s EMMOU do leta: Brutálny 5 minútový workout!

Schudni s EMMOU do leta: 90 sekundový masaker na brucho!