Zmestiť to všetko do príručnej batožiny dá zabrať. Keďže roky cestujem a to nielen v lete, snažila som sa vždy zminimalizovať množstvo batožiny a tiež mať všetko nevyhnutné pre akútne zdravotné stavy. Vďaka kozmetike MALINNA° som toto množstvo zredukovala na 3 kusy produktov: MALINNA° Elixir Mint, MALINNA° Body Wash And Shampoo a MALINNA° Body Cream Lavender. Tieto produkty neobsahujú žiadne syntetické chemikálie a sú prakticky čistou bunkovou výživou. Okrem bežnej starostlivosti pomôžu naštartovať regeneráciu organizmu, zvýšia jeho odolnosť a na dovolenke sa, jednoducho, budete cítiť skvele, bez viróz, hnačiek a obdobných cestovných neduhov.

Ústna hygiena: na hustú mäkkú kefku nakvapkajte pár kvapiek Elixíru mint a postupujte ako pri bežnom čistení zubov. Elixir mint zuby nielen vyčistí, ale vďaka silne antibakteriálnym olejom v jeho obsahu je aj prevenciou a podporou liečby áft, paradentózy a zápalov ďasien. Ak zriedite pár kvapiek s 50ml vody, poslúži ako výborná ústna voda. Túto však môžete bez obáv aj prehltnúť.

Odličovanie a čistenie pleti: pleť dokonale vyčistíte kvapkou MALINNA° Body wash and shampoo, bez ohľadu na vybranú vôňu. Ich základ je totiž rovnaký. Zrieďte ju v dlaniach s trochou vody a poriadne rozotrite po tvári. Nechajte čo najviac vstrebať a opláchnite. Sérum Body wash and shampoo pleť hĺbkovo čistí, dodáva jej antioxidanty a je čistou vstrebateľnou výživou pre jej bunky. Na odlíčenie vodou umývateľného make-upu odporúčame sérum zriediť do speňovača v pomere 1:5-1:10, prípadne postupovať ako pri čistení pleti.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: MALINNA°

Bezpečné opaľovanie: ak dlhodobo užívate MALINNA° Elixir Mint, určite si všimnete, že reakcia vašej pokožky na slnečné žiarenie je celkom iná. Nespálite sa, pleť sa aj pri svetlejších typoch pleti opáli do zlatohneda, nie do červena a nezošúpe sa po niekoľkých dňoch.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: MALINNA°

Ako efektívne produkty používať?

Pred opaľovaním zrieďte do fľaštičky s rozprašovačom MALINNA° Elixir Mint s destilovanou vodou z lekárne (alebo inou kvalitnou vodou s nízkym obsahom minerálov) v pomere cca 1:5 – 1:10. Zmes rozprášte po celej pokožke a exponované miesta ako plecia, chrbát, tvár natrite aj tenkou vrstvou Body Cream Lavender. Opaľujte sa v tieni a snažte sa vyhnúť dlhému pobytu na priamom slnku medzi 10.-15. hodinou. Taktiež je ideálne mať pri sebe fľašu s vodou s pridaným Elixírom Mint. Ten sa postará o stav vašej pokožky zvnútra.

Po opaľovaní: Osprchujte sa so sprchovacím sérom MALINNA° Body Wash And Shampoo a nechajte ho počas sprchovania vstrebať čo najlepšie do pokožky. Roztok Elixíru Mint a vody môžete aj po sprchovaní naniesť na pokožku tela. Mäta v Elixíre Mint pokožku schladí. Následne sa natrite malým množstvom Body Cream Lavender, ktorý ju upokojí a vyživí.

Poranenia a zápaly kože: ak sa zraníte, ideálne je ranu nastriekať a vyčistiť roztokom Elixíru Mint a destilovanej vody. Keď je rana zhojená, pre urýchlenie hojenia, prevenciu zápalu a jaziev ju odporúčame natierať Body Cream Lavender.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: MALINNA°

Žalúdočné nevoľnosti, infekcie, alkoholové excesy: Elixir Mint používajte na dovolenke ako obvykle 1-3x denne. V prípade žalúdočnej nevoľnosti alebo hnačky, pite roztok Elixiru a mäkkej vody každú hodinu, kým nevoľnosť neprejde. Po požití väčšieho množstva alkoholu vypite jednu dávku Elixíru Mint pred spaním, ďalšiu hneď po zobudení. Zvýšte jeho príjem počas celého nasledujúceho dňa.

V lietadle a iných dopravných prostriedkoch

Ako prevenciu opuchu nôh z dlhého sedenia odporúčame nohy a chodidlá natierať počas cesty Body Cream Lavender. Rovnako dôležité je lýtka precvičiť napríklad jednoduchým opakovaným vytiahnutím sa na špičky chodidiel v stoji. Pridajte do vody na pitie Elixir Mint a jetlag zvládnete oveľa jednoduchšie. S roztokom vody a Elixíru mint si môžete nastriekať ruky, keď nemáte prístup k tečúcej vode a mydlu. Roztok nemusíte z rúk oplachovať.

Nepríjemné potenie: Nastriekajte roztok Elixíru Mint do podpazušia a následne naneste minimálne množstvo Body Cream Lavender. Produkty pomôžu zastaviť rozklad potu v podpazuší a obmedzia tvorbu baktérií.

Pri troche fantázie a skúsenostiach s MALINNA° produktami sami zistíte, aké majú široké spektrum použitia. Podstatné je vedieť, že ich používaním zastavujete vplyv oxidačného stresu na bunky a teda výrazne spomaľujete ich starnutie a predlžujete svoj aktívny čas.