Ak sa aspoň trochu zaoberáte farebnosťou vašich outfitov, určite viete, že štýlové kombinácie sú doslova vedou. Môžete sa preto pokojne pousmiať, pretože nateraz budete mať od kúzlenia dokonalých farebných kombinácií chvíľu detox. Namiesto toho by ste sa mali zamerať na jednoliatosť outfitov, ktorá sa bude niesť od hlavy až k pätám.

TRENDOM JE NUDE

Nevýrazná, ničím zaujímavá. Aj tak sa dá opísať farba v odtieni NUDE, pri ktorej majú mnohé z nás pocit, akoby sme boli nahé. Nuž, možno preto je aktuálne v kurze. Ak chcete byť štýlová, mali by ste si šatník zásobiť práve takýmito kúskami. Blúzky, nohavice, saká a aj topánky. Všetky kúsky, ktoré budú tvoriť váš outfit by sa totiž mali niesť v jednom a tom istom odtieni.

Ak nepreferujte outfit tón v tóne, môžete ho ozvláštniť doplnkami inej farby.
Ak nepreferujte outfit tón v tóne, môžete ho ozvláštniť doplnkami inej farby.
Zdroj: instagram.com/funbyfashion

ZÁKLADOM JE TEN ISTÝ ODTIEŇ

Ak však nie ste úplne stotožnené s takýmto neutrálnym odtieňom, ktorý má, navyše, tendenciu mierne rozširovať, môžete si dovoliť aj malý prehrešok. Siahnuť totiž môžete aj po iných farbách. Každopádne by ste sa však rozhodne mali držať pravidla jednotného odtieňa, než už si zvolíte akúkoľvek farbu. 

Viac inšpirácie nájdte v našej FOTOgalérii.