Uplynulý večer mala v Los Angeles slávnostnú premiéru nová Marvelovka „Eternals“, v ktorej si zahrala aj Angelina Jolie. Tá sa posledné roky na červenom koberci najčastejšie objavuje po boku so svojim piatimi deťmi. A aj pri takejto slávnostnej udalosti potvrdila, že oblečením sa v jej rodine neplytvá.

Pozornosť na seba strhla jej dcéra Zahara, ktorá v tento večer zažiarila v nádhernej róbe od dizajnéra Elieho Saaba. A pristala jej presne tak, ako jej mame v roku 2014 na udeľovaní Osacrov.

Angelina Jolie na premiére filmu v Los Angeles.
Zdroj: Jesse Grant

V tom roku práve trblietavou róbu v odtieni „champange“ prekvapila, keďže väčšinou sme ju mali možnosť vidieť v tmavých róbach. Rozhodne to bola príjemné osvieženie jej minimalistického štýlu.

Angelina Jolie v róbe od Elieho Saaba.
Zdroj: Jason Merritt/TERM

V rozhovore pre Entertainment Tonight Angelina prezradila, že všetky jej deti sa samé od seba rozhodli nosiť na červenom koberci upcyklované a vintage outfity. A samozrejme takmer všetko zo šatníka ich slávnej mamy, v ktorom určite nájdu bohatý výber.

Napríklad jej dcérka Shiloh si obliekla telové šaty s asymetrickým strihom z dielne Gabriely Hearst. Tie mala Angelina na sebe na nedávnom výlete vo Francúzsku.

Vo FOTOgalérii si pozrite ďalšie zábery štýlovej rodinky, ktorá je vždy ozdobou na červenom korbeci. Nechýbajú ani