Na aké beuaty poklady nedá dopustiť obľúbená vizážistka, ktorej sedia v kresle znám herečky, speváčky aj moderátorky? Toto je jej výber:

1. Lumispa je masážna hlavica, ktorú používam pravidelne. Dokonale rozprúdi lymfu v oblasti tváre a zbaví pleť nečistôt.

2. Mám rada značku Comfort Zona, ktorá vyrába prírodné produkty, a po rokoch používania potvrdzujem, že sú veľmi účinné. V kúpeľni mám celý rad, od čistiacich prípravkov cez séra až po očný krém.

3 Smyssly je prírodná česká kozmetika, od ktorej som si zamilovala špeciálny očný krém. Obsahuje zmes unikátnych peptidov, ktoré fungujú ako bezpečná alternatíva botulotoxínu, a naozaj zaberá. Okolie očí vyhladí a hydratuje.

4. Svoju beauty rutinu dopĺňam aj masážou, na ktorú používam guaša kameň z obsidiánu. Je príjemný a pôsobí proti vráskam.

5. Na hodváb nedám dopustiť. Je šetrný k vlasom, takže používam hodvábny turban, obliečku aj gumičky. Hodváb má skvelé účinky na pleť aj kvalitu vlasov, ktoré sú vďaka tomu hebkejšie. Odporúčam.

Veronika Vargová má vo svete kozmetiky dokonalý prehľad
Zdroj: archív V.V.

6. K dokonalému mejkapu patri aj krásny úsmev a ja najčastejšie používam bieliace pasty. Snažím sa ich však striedať.

7. Mejkap od Charlottte Tilbury je skvelý. Má úžasnú kryciu schopnosť, ale pleť pod ním dýcha a nevytvára dojem masky. Práve naopak, vyzerá, akoby som žiadny na tvári nemala.

8. Rozjasňovač a korektor používam z rovnakej značky a spolu so štetcom Charlotte Tilbury to vytvára perfektnú kombinácu. Vďaka nim viem na tvári urobiť dokonalú pleťovku. Pre seba aj pre klientky, ktoré líčim.

9. Bez bronzera ani na krok, dodá tvári šťavu. Milujem značku Mac a úžasný odtieň minerálneho púdru Give Me Sun používam celé roky.

10. Lesky značky Dior sú pre mňa top. Som im verná roky, pretože pery hydratujú, vypĺňajú a pri pravidelnom používaní aj zväčšujú objem. Vďaka nim nemám popraskané ústa, ktoré vyzerajú prirodzene.

11. Zamilovala som si niche vône z parfumérie Le parfum Le Chic. Sú jedinečné tým, ako voňajú aj ako dlho držia. Kto ich raz skúsi, už sa nebude chcieť vrátiť ku klasike. Mojou láskou sú vône Veronique Gabai a Histories de parfume 1969.

12. Mám rada značku Comfort Zona, ktorá vyrába prírodné produkty, a po rokoch používania potvrdzujem, že sú veľmi účinné. V kúpeľni mám celý rad, od čistiacich prípravkov cez séra až po očný krém.

Toto sú obľúbené beauty poklady známej vizážistky
Zdroj: archív V.V.