Z Márie sa najnovšie stane modelka, pretože sa postaví na mólo a predvedie šaty z kolekcie Michaely Ľuptákovej na jej módnej prehliadke. Miškine modely pravidelne nosí Adela Vincezová, no objavujú sa aj v rôznych televíznych projektoch. Aktuálne pripravuje prehliadku s názvom Mon Esprit, ktorú predstaví na podujatí Fashion LIVE! 2022 už 1. októbra v Bratislave.

Mária a Michaela sa poznajú roky
Zdroj: archív Michaely Ľuptákovej

„Na Fashion LIVE! som prvýkrát prezentovala svoju kolekciu takmer pred 10 rokmi a a na tento ročník sa špeciálne teším, lebo po dvoch dlhých rokoch pandémie si opäť môžeme vychutnať príjemné chvíle prehliadkových dní osobne v spoločnosti múz, klientiek a ľudí milujúcich dizajn, módu a krásu umenia.,” hovorí Michaela, ktorá si ako modelky vybrala aj známe tváre. Máriu Čírovú, obľúbenú vizážistku Luciu Sládečkovú či rozhlasovú moderátorku Oli Džupinkovú, ktoré sa teraz pravidelne objavujú v jej ateliéri a skúšajú si modely z kolekcie Mon Esprit. A aké šaty dizajnérka navrhla pre Máriu Čírovú?

„My dve sme už už zohraný tím. Poznáme sa roky, dôverujeme si a vždy vieme jedna od druhej, čo chceme. Tento rok bude Mária na prehliadke ako hosť oblečená nečakane vo výraznej červenej, no v o to jednoduchšej siluete, ktorá bude ozvláštnená extra-predĺženými rukávmi,” opisuje dizajnérka šaty, ktoré vytvorila pre známu speváčku. „Miškinu tvorbu milujem! Veľmi sa mi páči, že dokáže z každej ženy vytvoriť doslova divu, sebavedomú a krásnu. Obdivujem umelcov, umenie a Miškina tvorba určite taká je. Na jej prehliadku sa už teraz teším, som rada, že po pandémií a neľahkom začiatku roka si spríjemníme život Miškinou novou kolekciou,” teší sa Mária, ktorá tak prácu speváčky na chvíľu vymení za „modelkovský“ chlebíček. Viac fotiek z ateliéru uvidíte v galérii:

Pozrite si v  priloženom videu, ako vznikali šaty pre Máriu: