Moja sila v oblečení

To je „neviditeľný“ elixír, ktorý namiešate veľmi rýchlo. Žiada si to len to správne oblečenie, vďaka ktorému vám budú žiariť nielen oči. Poznáte ten pocit, keď si z času na čas dovolíte ukázať prednosti vo výstrihu, až sa za vami otáča polovica mesta? Spomeňte si, aké to je, keď si zrazu obujete vysoké opätky? Áno, aj v našom „ženskom“ svete centimetre urobia divy. Skutočnosť, že šaty ktoré máme na sebe, naozaj ovplyvňujú naše správanie, postoje, náladu, emócie, ale aj sebavedomie a spôsob, aký komunikujeme, dokázali mnohé výskumy. Vedci tento fenomén pomenovali enclothed cognition a potvrdili tým, že silu oblečenia netreba podceňovať.

Zabudnite na tepláky

Žiada si to zmenu a ja vám poviem, čo bude novou uniformou tohto roka. Elegantné pyžamká! Jednofarebné, vzorové, s pierkami. Tí, ktorí ma dobre poznajú, vedia, že už niekoľko rokov tvoria základ môjho šatníka, pretože ich viem nosiť na akúkoľvek príležitosť. Vyzerajú štýlovo na prechádzke v meste so psom, na rande, počas casual piatka do práce, na pláži, na párty či v bare. Ako ja hovorím, vstávam v nich s pohárom sektu aj zaspávam s maskou na očiach. Preto sme spolu s módnom značkou Hellenski  vytvorili novú jedinečnú kolekciu nazvanú Loungwear, ktorá bude v predaji v máji. PyĎzaná, ako som si ich familiárne nazvala, sú jednoducho mojou srdcovou záležitosťou.

Obleč si úspech!

Verte mi, že ani ja sa už neviem dočkať, kedy sa vrátime do normálneho života. Aj mne chýba naša redakcia, sociálny kontakt, spoločenský život. No sem-tam sa aj v rámci svojho home officeu zahrám na dôležitú a vytiahnem sexi biznis outfit. Kto povedal, že iba dámsky kostým môže byť stávkou na istotu? Ten som nechala v skrini a namiesto toho som si bielu oversize košelu zaviazala na mašľu a v kombinácií so sukňou s vysokým pásom ju nechala vyniknúť. Nielenže to krásne vytvaruje krivky, ale váš sexepíl bude sršať na míle.

Jana Mutňanská v sexi bussines outfite značky Hellenski.
Zdroj: Lukáš Kimlička

Pokračovanie na ďalšej strane.