Svoju životnú lásku nášla v producentovi Marošovi Kachútovi a aj keď si viacerí mysleli, že vysoký vekový rozdiel môže byť prekážkou, všetkým dokázali opak. Ich harmonický vzťah doplnili tri deti a rodinka si užíva spoločné chvíle vždy, keď je to čo i len trocha možné.

Do povedomia fanúšikov sa dostala aj jej prostredná dcérka Zoe, tá po mame podedila nielen krásu, ale aj umelecký talent. Aktuálne hviezdi v seriáli Oteckovia a má našliapnuté na slušnú hereckú kariéru.

,,Ja aj môj manžel sme z veľkých rodín, obaja sme zo štyroch súrodencov a aj naši súrodenci už majú viacero detí. Dokonca z Maroškovej strany je to ešte o generáciu posunuté, lebo má výrazne starších súrodencov a tí sú už viacnásobní starí rodičia. Keď sa stretneme iba najbližšia rodina, tak nás je 61. A to tam nie sú žiadni bratranci, sesternice, tety, krstní a podobne. Čiže my sme zvyknutí na taký veselý život kde sa rodinné oslavy už musia robiť na etapy, takže prirodzene nás to tiež ťahá k veľkej rodine," hovorí speváčka na margo toho, či vždy túžila po takej veľkej rodine.

Aktuálne ich koncom mája čaká dôležitá udalosť, a síce, 1. sväté prijímanie dcérky Zoe. S mamou sa rozhodli nenechať nič na náhodu a spoločne zháňajú tie správne šaty, v ktorých by sa malá princezná cítila dokonalo.

,,Srdiečko moje, tak už je to tu! Si nádherná. So Zoinkou sa tento rok pripravujeme na Prvé sväté prijímanie. Máme za sebou krásny čas, veľa vzácnych rozhovorov a pred nedávnom sme sa spolu vybrali pozrieť šaty na veľkú slávnosť, ktorá nás čaká koncom mája," píše na svojom Instagrame, kde zároveň zverejnila dojímavé video zo skúšky šiat.

Video zo skúšky šiat malej Zoe