Tento rok sa opäť objavili nové tváre, ktoré dostali pozvánku na najprestížnejšiu spoločenskú udalosť u nás. Na Plese v opere zažili svoju premiéru obľúbení slovenskí herci Matej Landl, svetová hviezda, ktorá u nás zažiarila ako lekárka Kristína v romantickom seriáli Milenky Antónia Lišková či známa komička a herečka Eva „Evelyn“ Kramerová.

Prekvapila totiž výraznou a odvážnou róbou v ružovom odtieni. Dominovali jej trblietavé flitre, ktoré vždy upútajú pozornosť. Efektne pôsobil aj sexi rozparok, ktorý jej pri chôdzi odhaľoval nohy. Rafinovane zahrala aj priehľadná látková aplikácia, ktorá decentne vytvarovala postavu.

Moderátorka Eva Evelyn Kramerová
Moderátorka Eva Evelyn Kramerová
Zdroj: Orange

Medzi pozvanými sa objavila aj modelka Saša Gachulincová, ktorá ohúrila v róbe od návrhára Marcela Holubca, ktorý navrhol šaty aj pre moderátorku večera. V prípade modelky stavil na kombináciu dvoch farieb – bledomodrej a tmavomodrej. Práve v bledomodrej blondínka pripomínala rozprávkovú Popolušku.

Alexandra Gachulincová, modelka.
Alexandra Gachulincová, modelka.
Zdroj: ORANGE

A dokonca šaty strihom jemne pripomínali aj róbu od Valentina, v ktorej nedávnou zažiarila speváčka Lady Gaga na udeľovaní Zlatých Glóbusov. Že by je belasá horúcou farbou blížiacej tohtoročnej sezóny? My sme za!

Lady Gaga v róbe od Valentino Couture.
Lady Gaga v róbe od Valentino Couture.
Zdroj: Getty images

Ďalšie outfity z Plesu v opere si pozrite v našej FOTOGALÉRII.