Siren eyes

Efektný štýl líčenia linky sa stal hitom sociálnych sietí a je ideálny, ak potrebujete pridať svojmu vzhľadu ženskosť. Pre mäkší efekt stavte na hnedú linku. Základom je, aby ste linku nalíčili len v kútikoch očí a neprepojili celé orámovanie horného viečka. Linku pri vonkajšom kútiku potiahnite do mačacieho tvaru a vnútorný kútik vytvarujte do špicatého ukončenia.

Váš pohľad bude zvodný a ženský.
Zdroj: Jena Šimková

Celý postup líčenia si môžete pozrieť v tomto videu.

Tieňovanie

Jednotné vyfarbenie pohľadu je záchranou, ak vám ráno zostáva málo času na líčenie. Základom je bezchybná pleťovka, na ktorej mejkap naozaj vynikne. Pred nanášaním tieňov použite podkladovú bázu, aby ste predĺžili trvácnosť farieb. Vyberte si akýkoľvek odtieň hnedej s odleskom a roztieňujte ho na horné aj dolné viečko. Vnútornú líniu viečka podporte hnedou ceruzkou, na mihalnice stačí naniesť zahusťujúcu špirálu.

Jemné tieňovanie sa hodí aj do práce.
Zdroj: Jena Šimková

Výrazné farby

Nebojte sa zaujať odtieňmi, ktoré sú sýte a dominantné. Pri líčení je ideálne zvoliť výrazný rúž, ktorý pridá perám objem a precízne vykreslenie dodá eleganciu. Pre dokonale zladený look k nemu môžete pridať okuliare v rovnakom odtieni. Tie nahradia líčenie očí a získate štýlový doplnok k minimalistickému outfitu.

Výrazné okuliare doplňte rúžom vo farbe rámu.
Zdroj: Jena Šimková

Matný efekt

Na ten sa môžete spoľahnúť, pretože vždy podčiarkne váš profesionálny vzhľad. Matná pleťovka, oči aj pery v zemitých farbách sa hodia ku každému, aj k pestrému outfitu. Na oči použite mix svetlých nude odtieňov na pohyblivé viečko a do oblúkov naneste tmavohnedý odtieň, aby ste si opticky zväčšili pohľad. Výrazné učesané obočie je must-have. Vyhrať sa oplatí s doplnkami, ktoré pridajú štipku lesku uhladenej vizáži.

Matné líčenie pôsobí upravene.
Zdroj: Jena Šimková

Ďalšie tipy na zaujímavé líčenie aj do spoločnosti si pozrite v našej FOTOgalérii.