So správnym výberom oblečenia vám poradí módny návrhár Lukáš Kimlička, ktorý sa na vás bude tešiť už 5.9.2019 v H&M Eurovea od 10:00 do 13:00 počas slávnostného spustenia predaja kolekcie H&M STUDIO A/W 2019.

Mottom jesennej kolekcie H&M Studio je heslo power woman. Tá si najnovšie posvietila na modernú ženu, ktorá presne vie, čo chce. Aj preto je každý kúsok navrhnutý tak, aby sa v ňom cítila pohodlne a sebavedome 24/7.

Podčiarknite svoju ženskosť kúskami z najnovšej kolekcie  H&M STUDIO A/W 2019!
Podčiarknite svoju ženskosť kúskami z najnovšej kolekcie H&M STUDIO A/W 2019!
Zdroj: H&M Studio

A čo je jej základom?

Taliansky vlnený kabát s výraznými vypchávkami na pleciach, vlnený oblek s nohavicami, ktoré majú zvýšený pás, kožené nohavice, ale aj elegantné blúzky či kvalitné vlnené šaty. Aj farebná paleta je pestrá, strieda sa v nej machovozelená, jemná žltá, ale tiež zemité odtiene hnedej, červenej či striebornej, ktoré priam privolávajú jeseň.

Kolekcia H&M STUDIO A/W 2019 bude v predajniach a na eshope dostupná od 5. septembra 2019.
Kolekcia H&M STUDIO A/W 2019 bude v predajniach a na eshope dostupná od 5. septembra 2019.
Zdroj: H&M Studio

Tmavý elegantný kostým v kombinácii so zmyselnými detailmi ako nežné ženské košele či blúzky alebo minimalistické šaty sa dokonale postarajú o imidž sebavedomej ženy. Čerešničkou na torte sú elegantné šaty s flitrami, kožené topánky, veľké nápadité náušnice či hodvábne šatky.

Exkluzívne kúsky, na ktoré sa môžete tešiť už tento štvrtok, nájdete v našej FOTOgalérii.