Výrazným prvkom tejto sezóny sú skvelo kombinovateľné svetlé farby. Biela, piesková, škoricová, karamelová či rôzne béžové odtiene zafarbili športové aj tie elegantnejšie kúsky. Pri topánkach to môže byť v daždivom počasí výzvou, no pri správne volených materiáloch a starostlivosti o nich sa nemáte čoho obávať.

Nechajte chvíľu čiernu v skrini
Univerzálnosť čiernej obuvi nadovšetko uznávame, ale kedy, ak nie v tejto sezóne, je čas vyskúšať multifunkčnosť farieb. Okrem svetlej škály odporúčame aj žiarivo tmavšie odtiene. Výrazne členkové čižmičky DeeZee ťavej farby budú skvelo vyzerať v jednoliatom outfite v podobných tónoch, no hodia sa aj k teplým farbám ako žltej, oranžovej či červenej. Na ulici v nich zaručene nezaniknete!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Nastavte latku poriadne vysoko
Aj tohto roku sú v kurze nadkolenné čižmy, takzvané OTK (z angl. over-the-knee). A vonkoncom nie iba tie na podpätku, tieto Jenny Fairy čižmy z ekologickej kože s robustnou podrážkou sú dokonale sexy aj bez neho.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Zdolajte každý terén
Hitom tohto obdobia sú aj vojenské šnurovačky, v ktorých sa budete cítiť ako superhrdinka - žiadny povrch pre vás nebude problém. Tieto pieskové outdoorové DeeZee z ekologickej kože môžete nosiť s praktickou ozdobou, alebo aj bez nej.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Upútajte drobnosťou
Výrazné reťaze i jemné retiazky sú aplikácie, ktoré sa objavili na viacerých svetových mólach. V kombinácii s kvalitným koženým materiálom môže vzniknúť vkusný a nadčasový pár, ktorý z vás spraví elegantnú dámu so štipkou drzosti. Ako tieto členkové čižmy Gino Rossi Premium.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: CCC

Modely jesenných kolekcií nájdete už teraz v predajniach a na e-shope CCC. Na svoje si príde každý. Čaká vás dobre známa značka Lasocki pre celú rodinu, elegantne minimalistická značka Gino Rossi, nekompromisne trendové modely Jenny Fairy a DeeZee s príchuťou glamour, ale aj uvoľnená značka Sprandi so športovým duchom.