Svieža farba sa usadila v jarných a letných kolekciách dizajnérov. Vyfarbite svoj šatník optimistickými odtieňmi oranžovej - od svetlej až po neónovú.

Niet pochýb o tom, že farby majú moc ovplyvniť naše emócie a náladu. A na jar a leto 2020 návrhári nepochybne povznesú našu módnu náladu s jasnými a živými odtieňmi. Jedným z nich je aj oranžová, ktorá sa pretlačila do popredia a svojou odvážnou paletou perfektne vyfarbí aj váš šatník. Najľahšie sa vám bude kombinovať tón v tóne, vďaka čomu budete neprehliadnuteľná. Vyberte si skôr jednofarebné kúsky, ktoré budú dominantné a zároveň elegantné.

Moschino: Oranžovú perfektne podčiarknu zlaté šperky či bižutéria.
Moschino: Oranžovú perfektne podčiarknu zlaté šperky či bižutéria.
Zdroj: Getty images

Citrusové odtiene si skvele rozumejú aj s farbami, ktoré podčiarknu ich charakter. Fungovať budú s kobaltovou modrou, temnou čiernou, ale aj kontrastnou cyklámenovou. Pri mixe so vzormi postupujte opatrne, aby výsledný outfit nebol príliš prekombinovaný. Nežným a zároveň trendy kompromisom je batik, ktorý vytvorí decentne ležérnu kreáciu. V podobe nohavicového kostýmu pokojne aj do práce. Fantázii sa medze nekladú!

Pozrite si viac inšpirácii na oranžové outfity v našej FOTOgalérii.