Spolu so svojou ambasádorkou Soňou Skoncovou hľadalo CCC počas minulého týždňa ten najpohodovejší festivalový look. Značka ako partner online podujatia Pohoda in the Air pripravila súťaž o šesť najkreatívnejších a najštýlovejších outfitov, ktoré odmenila hodnotnými darčekovými poukážkami na nákup v jej predajniach.

Soni, ako vnímaš svoje porotcovanie, našla si v outfitoch inšpirácie?
S: Áno, od dievčat som dostala veľmi kreatívne a rôznorodé outfity. Chvíľami som mala pocit, akoby som sa naozaj prechádzala po trenčianskom letisku! :) Porotcovanie som si užila, aj keď bolo naozaj ťažké vybrať iba jeden víťazný outfit.

Kristína Baloghová - víťazný outfit festivalu Pohoda in the Air
Kristína Baloghová - víťazný outfit festivalu Pohoda in the Air
Zdroj: CCC

Čím ťa očaril víťazný outfit?
S: Kristínin outfit sa mi páči hlavne kvôli tomu, že ma zaujal hneď na prvý pohľad. Oceňujem nielen styling outfitu, ale aj celkovú vizáž, ktorá pôsobí veľmi uvoľnene, ľahko – jednoducho pohodovo. Veľmi ma tešia doplnky v podobe klobúka chrániaceho pred horúcim slnkom, praktickej cross-body kabelky a nepremokavej obuvi. Musím povedať, že ma oslovili aj ďalšie priečky ocenených outfitov. Práve na festivaloch si môžeme dovoliť odviazať sa a byť iné, čo baby zvládli úplne na jednotku. ;)