Espadrilky na opätku z jutoviny sa stali neoddeliteľnou súčasťou horúcich letných dní. Zaväzovanie nad členkami v štýle remienka či dlhej stuhy ozvláštni vzorované šaty alebo ľahkú sukňu. Nebojte sa ich kombinovať  s dlhšími strihmi tak, ako to urobila aj samotná Kate Middleton či Meghan Markle!

Vojvodkyňa z Cambridgeu sa v nich naposledy ukázala počas nedávneho predstavovania jej záhrady, ktorú navrhla pre Kráľovskú záhradnícku spoločnosť. Spolu s architektmi André Daviesom a Adamom Whiteom z Davies White Landscape Architects sa tak podieľala na projekte, ktorý sa dokonca stal súčasťou kvetinového festivalu.

Na návšteve Fiji vyzerala Meghan v tejto kombinácii úžasne.
Zdroj: Pool

Jej outfit je elegantný, no napriek tomu nepôsobí príliš formálne. Ale povedzme si úprimne, do záhrady sa ihličky ani nehodia. Na podobné stavila aj Sophie z Wessexu, manželka princa Edwarda, ktorá bola taktiež medzi pozvanými hosťami. Tento štýl topánok si obľúbila Meghan Markle, Pippa Middelton, či sesternica princa Williama a princa Harryho - Lady Amelia Winsdor, ktorá sa v nich dokonca ukázala aj na jednej z kráľovských svadieb.

 

Viac inšpirácie nájdete v našej FOTOgalérii.