Dáma vie, čo sa nosí. Dáma vie, že zárukou kvality, pohodlia a nadčasového štýlu je kolekcia obuvi od CCC z produktovej línie Gino Rossi. Koža, dokonalé strihy a nevyzývavý luxus kolekciu charakterizuje veľmi presne.

Tá na jeseň a zimu 2021 sála teplo. Odtiene slaného karamelu, teplej burgundi, extrémne štýlovej béžovej, čokoládovo hnedej a nesmrteľnej čiernej vás budú verne a spoľahlivo sprevádzať cestou chladnejšími dňami.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Úplet - kombinujte ho s podpätkami, ktorým aktuálna sezóna praje. Navyše sú pohodlné, široké a umožnia vám užívať si dokonalý outfit počas celého dňa. Úpletové šaty pod kolená, cropp vrúbkované roláky a vysoké pásy džínsov z vás urobia ikonu ako z Jamesa Bonda. Smelo do toho!

Koža - kombinovať kožu s kožou je v tejto sezóne nesmierne IN! Kožená sukňa by mala patriť k povinnej výbave každej dámy, ktorá kladie dôraz na kvalitné materiály. Kvalitné kožené topánky siahajúce po kolená či modely na masívnej podrážke s ňou vytvoria dokonalú symfóniu.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Kašmír – luxusný, hrejivý, jemný a háklivý ako vy. Zahaľte sa do masívneho kašmírového svetra a obujte sa do topánok z najnovšej kolekcie Gino Rossi. K tomu ešte hrejivé pančuchy a kabát a budete kraľovať mestu.

Flanel - niet nad nadčasovosť flanelu. Tento materiál v prírodných farbách baví tvorcov módnych kolekcií aj v tejto sezóne. Predstavujete si na sebe oversize flanelovú košeľu v škoricovej farbe a k nej bordové čižmičky? Predstavujete si správne.

Denim - smútite za svojimi „zvoncákmi“ z čias, keď bol svet gombička a vašou jedinou starosťou bolo zohnať lístky na Roba Grigorova? Nesmúťte. Zvoncové džínsy a pásikavé svetre a lá Curt Cobain slávia veľký návrat a vy môžete byť pri tom. No nezabudnite si k tomu obuť niečo oveľa kvalitnejšie, ako v roku, ktorý ešte nezačínal dvojkou.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

Zahĺbte sa do kvalitnej a elegantnej kolekcie topánok od CCC a nechajte svoju fantáziu pracovať na plné obrátky. V móde sa môže všetko. Hrajte sa a nezabudnite si dať pečené gaštany!

Ďalšie inšpirácie nájdete na www.ccc.eu/sk.