Pred nedávnom sa objavila v uliciach New Yorku v žiarivom outfite, ktorý dokonale sadol na jej postavu. Stavila na jednoduché skladanie farieb, alebo ak chcete „colorblocking“. Určite sa to oplatí osvojiť, pretože je to celkom ľahký spôsob, ako si vytvarovať postavu a ubrať pár centimetrov.

V tomto prípade sú absolútne dominantné červené nohavice, ktoré sú z jej novej kolekcie. A dokonca sama prezradila v instagramových stories, prečo ich tak miluje. „Naozaj som týmito nohavicami posadnutá. Pretože pod nimi mám skutočne vysoké topánky a vyzerám, že mám naozaj dlhé nohy, čo v skutočnosti nemám. Je to optická ilúzia."

Victoria Beckham vyzerá vždy chic.
Victoria Beckham vyzerá vždy chic.
Zdroj: Profimedia.sk

Svoju úlohu zohral aj kontrastný biely pulóver s pruhmi, ktorý postavu predĺžil ešte viac a zvýraznil jej ultraštíhly  pás. 

Vicky B. vždy vie, ako zaujať.
Vicky B. vždy vie, ako zaujať.
Zdroj: Profimedia.sk

My sme pre vás našli veľmi podobný model nohavíc, s ktorými sa vám podarí dosiahnuť rovnaký efekt. A tiež sú štýlovej cyklámenovej farbe, ktorá sa skvele kombinuje s ďalšími odtieňmi. Dokonale v nich budete vyzerať v kombinácii s bielou blúzkou do práce či trblietavým zlatým topom na párty. A sú dostupnejšou verziou, ako tie z kolekcie od Beckhamky! Samozrejme, nesmiete zabudnúť na vysoké podpätky. 

Cyklámenové široké nohavice, RESERVED, 49,99 €
Cyklámenové široké nohavice, RESERVED, 49,99 €
Zdroj: Reserved.com