Perfekcionistka, ktorá si dáva záležať na každom detaile a špeciálne dbá na to, aby každú svoju prácu robila naplno. Pri moderovaní sa venuje aj vedeniu svojej vlastnej značky. Najnovšie je aj tvárou jednej z línií značky CCC. Ako môžete tušiť, móda a topánky jej vôbec nie sú vzdialené. Aké topánky nosí najradšej?

Nová kolekcia CCC
Nová kolekcia CCC
Zdroj: CCC

V jej pracovnom šatníku dominujú topánky na podpätku. „Vo vysokých topánkach sa cítim veľmi žensky, bavia ma a keďže ich nosím často, som na ne zvyknutá. Boli časy, kedy som v nich fungovala aj v súkromí a nenosila takmer nič iné,“ hovorí Soňa, no dodáva, že už objavuje aj čaro nízkej obuvi. V jej zbierke topánok tak pribúda čoraz viac tenisiek a topánok bez podpätku na rýchle presuny či ležérne voľné dni.

Nová kolekcia CCC
Nová kolekcia CCC
Zdroj: CCC

Šatník malých rozmerov u Soni doma nehľadajte. V topánkovom svete nepozná žiadnu stopku a ako sama hovorí, je veľkou milovníčkou, priam zberateľkou topánok: „V mojom šatníku nájdete aj páry, ktoré som nosila naposledy pred rokmi, no neviem sa ich vzdať. Topánky jednoducho nevyhadzujem!“

Ak má niekto vynikajúci prehľad o trendoch minulých a súčasných, tak je to Soňa. Preto sa pre CCC stala divou línie FASHION, ktorá svojimi modelmi žensky koketuje s aktuálnou módou. Pod FASHION líniou nájdete trendovú rozmarnosť a pestrosť hrajúcu vzormi a farbami. Topánky, ktoré vás budú baviť na každom kroku.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Sandra Benčičová, styling Fero Mikoško

Krása a štýl majú mnoho podôb. Každá jedna z nich si zaslúžia byť oceňované rovnako a presne to značka CCC robí. Pomáha stáť nohami pevne na zemi a žiariť každej jednej a jednému z nás, nech už sú naše šatníkové chute akékoľvek. A čo tie vaše, zhodujú so štýlom Soni Skoncovej?