POZRITE SI HRIEŠNE DRAHÚ ZBIERKU Hermès KABELIEK NAŠICH CELEBRÍT

Medzi najväčšie poklady patrí stále jedna z najdrahších kabeliek na svete od značky Hermès, kde sa ceny môžu vyšplhať aj na niekoľko desiatok tisíc eur. Medzi slovenskými celebritami je niekoľko fanúšičiek tohto francúzskeho módneho domu, ktoré ich kupujú ako teplé rožky. Ktorá z nich ich má vo svojej zbierke najviac?

1/ ALENA PALLOVÁ

Známa dermatologička má doslova slabosť na hriešne drahé kabelky. A rozhodne sa riadi heslom, čím viac, tým lepšie... Na svojom instagramovom profile, už prevetrala viac ako desať exkluzívnych farieb Birkiniek a Kelly bag, ktoré kupuje ako na bežiacom páse. Vo svojej zbierke ich má viac ako desať, a vždy ide o veľmi limitované farby.

2/KRISTÍNA KORMÚTHOVÁ

Moderátorka a podnikateľka svoje fashion vychytávky veľmi rada prezentuje, a na spoločenských akciách ju vidieť iba s tými top kúskami. Prednedávnom ukázala svoj šatník, kde sa to kabelkami tejto prestížnej značky len tak hemžilo. Ani ona neodolala tomuto jedinečnému skvostu, ktorý sa rodí z generácie na generáciu.

Slovenky si potrpia na poriadny luxus: Ktorá z nich má najviac Hermès kabeliek?
Zdroj: Instagram.com/kristinakormuthova

3/ DOMINIKA CIBULKOVÁ

Aj Dominika sa stáva zberateľkou luxusných kúskov od  Hermès a vždy loví v tých najvyšších cenových kategóriach. Je azda jedinou celebritou, ktorá si dovolila siahnuť aj po tom najdrahšom modely z krokodíla. Domi, jednoducho vie, do čoho sa oplatí investovať. Tých krokodílov má vo svojom šatníku už dvoch ?

4/ DENISA MENDREJOVÁ

Má vkus! Čo sa počtu kabeliek Hermès týka, ani naša krásna misska a partnerka boháča Sláva Hatinu nezaháľa. Čo mesiac, to iná farebná vychytávka! Denisa sa najnovšie pýši bielou Kelly bag, ktorá vyzerá naozaj exkluzívne.

Slovenky si potrpia na poriadny luxus: Ktorá z nich má najviac Hermès kabeliek?
Zdroj: Instagram.com/denisamendrejova

Viac foto nájdete v našej galérií.

Čítajte viac: 

Vitajte v mojom šatníku: Uhádnete, čoho má Kristína Kormúthová najviac v šatníku?

Celebrity na celom svete zachvátil nový módny trend: Fendi logománia!

Kimlička si posvietil na hriešne drahé kabelky našich celebrít. Ktorá prišla s najdrahšou?

Dominika Cibulková si užíva luxusnú dovolenku v tomto raji: Pozrite, ako si žije!

Cibulková si dopraje poriadny luxus! Domov tenistky vyráža dych: Apartmán ako pre princeznú