Ikona súčasnej popkultúry, kráľovná sociálnych médií a top modelka Kendall Jenner je jednou z najvplyvnejších osobností módneho sveta. Každú sezónu predvádza na mólach kolekcie od najlepších svetových dizajnérov a spolupracuje s najznámejšími módnymi domami. Vďaka svojej charizme a nadprirodzenej kráse sa podľa Forbes zaraďuje do rebríčku najlepšie platených modeliek.

„Ciao Kendall!“ je doteraz najväčšou kampaňou značky.
„Ciao Kendall!“ je doteraz najväčšou kampaňou značky.
Zdroj: RESERVED

Klip ku kampani „Ciao Kendall!“, ktorý režíroval Gordon Von Steiner, sa Kendall premieňa na hviezdy z najznámejších talianskych filmov a odhaľuje svoj prirodzený herecký talent. V tomto surrealistickom módnom filme sme prenesení do barokovej talianskej vily, kde hrá rôzne postavy. V jednej scéne je talianskou aristokratkou zo starých filmov, v inej zasa bláznivé retro dievča či mladá rebelka z 90. rokov. Štýl značky pre túto sezónu umožňuje hlavnej postave vyjadriť všetky svoje fantázie a túžby.

Kendall nie je v módnom priemysle žiadny nováčik. Vo svojich 23 rokoch má za sebou deväťročnú kariéru, počas ktorej stihla zahviezdiť v najsledovanejších kampaniach luxusných značiek ako Marc Jacobs, Balmain, Miu Miu, Longchamp alebo Altuzarra. Najnovšie ju budeme môcť vidieť počas sezóny jeseň-zima 2019-2020 ako tvár módnej značky RESERVED.

Viac fotiek nájdete vo FOTOgalérii.