Škandály, bankroty, plány na relaunch a rádiové ticho - po 4 rokoch je Victoria's Secret späť na scéne a oznamuje mega novinky - všetko o plánoch comebacku a silne diskutovanej minulosti labelu spodnej bielizne.

Victoria's Secret bola plná turbulentných hore-dole období. Po dlhom tichu a jej preskupení je značka späť aj s prelomovou správou: Bude módna prehliadka. Internet je rozdelený a je tu len jedna otázka, ktorá znepokojuje každého: Ako bude vyzerať a či je tu ešte priestor pre „novú“, rôznorodú Victoria's Secret.

FOTOGRAFIE ZO SVETOZNÁMYCH PREHLIADOK NÁJDETE V GALÉRII

Od roku 2019 - značka známa svojimi „anjelmi“ – medzi ktoré patrili Heidi Klum , Gisele Bundchen či Adriana Lima – neorganizuje módne prehliadky. Pretože to, čo bolo kedysi (presnejšie od roku 1995) megapodívanou, stratilo svoj význam kvôli mizogýnii a kultúre zahanbovania tela, ktorú značka stelesňuje.

V roku 2022 streamovacia platforma Hulu vydala sériu („Victorias's Secret: Angels and Demons“) o vzostupe a páde kedysi legendárnej značky, vrátane pohľadov do zákulisia firemnej kultúry. Teraz je značka späť na scéne a plánuje opätovné uvedenie na trh, ktorého cieľom je dať ženám hlas a zdôrazniť ich jedinečné perspektívy. Čo myslíte, majú ešte na to?
FOTOGRAFIE ZO SVETOZNÁMYCH PREHLIADOK NÁJDETE V GALÉRII.

Valentínska kampaň Victoria's Secret
Zdroj: Profimedia

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: