Veronika je typickým príkladom toho, že keď sa chce, tak sa dá. Aj vytvoriť si značku bez bohatých rodičov, štedrých investorov či obrovských pôžičiek. Sama začínala od nuly, svojmu snu venovala všetok čas, energiu aj peniaze, ale oplatilo sa. Po rokoch driny jej značka Vivien Mihalish získava na trhu meno a romantické šaty z jej dielne si zamilovali mladé dievčatá, známe blogerky, ale aj ženy z biznisu. V čom je ich čaro?

„Keď som začínala navrhovať, chcela som, aby sa do ulíc zase vrátilo rokoko. Všade veľké sukne, volány, mašle a ženy v obrovských odevoch. Neskôr som sama zistila, že dnešná aktívna žena dneška takto vyzerať nemôže. Musí totiž utekať na električku, ťahať domov veľké nákupy, starať sa o deti, chodiť na vážne rokovania,“ priznáva Veronika, a tak jej napadlo, že prvky minulosti môže predsa len preniesť aj do súčasnosti. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už pri staroružových šatách, ktoré som si šila na svadbu, kde som bola ako hosťka, som sa rozhovorila o tom, že je možné mať na väčšej udalosti šaty, ktoré z vás urobia princeznú, ale zároveň budete v pohodlí. Ako na to? Dať si tie správne urobiť na mieru...napríklad v tejto podobe, lebo: 🌼 dbala som na výber materiálu, ktorý je príjemný a zaujímavý (staroružová farba s jemným leskom sťa pobozkaná chladom) 🌼 dbala som na výber strihu - pohodlný ale zároveň princeznovský "wau" strih - kruhová maxi sukňa v kombinácii s elastickým pásom, ktorý je možné ešte zdôrazniť opaskom a košieľkovým živôtikom so širokými rukávmi 🌼 vymyslela som zaujímavé detaily v podobe krajky a rozkošných perlovývh gombíčkov, takže sa nemusíte trápiť s výberom šperkov Šaty vyrobím aj na mieru v inej farebnosti, (juuuj aj v svadobnej verzii 😍) tento originál je ešte dostupný 😉 Foto: @c.z.immer Modelka: @katarina_darasova #dressmaker #ootd #princess #urbanprincess #outfit #fashion #fashionable #dress #grey #black #springtime #bucle #predjarie #lovely #princess #readytowear #chic #comfy #vivienmihalish #couture #slovakfashion #slovakfashiondesign

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Miháliková (@vivien.mihalish),

Začala preto navrhovať šaty, pompézne, elegantné a veľkolepé, ale v pohodlnej a praktickej verzii. „Šaty preto, lebo ich sama milujem. Je to kúsok oblečenia, ktorý vám v momente vytvorí celý outfit bez toho, aby ste museli niečo krvopotne kombinovať,“ smeje sa šikovná dizajnérka a vysvetľuje, že ak si žena nájde také šaty, v ktorých sa bude cítiť príjemne, pomôže jej to vytvoriť si vlastný štýl.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.