Keď vám to pripadá ako nesplniteľný sen, uvoľnite sa. Zabudnite na chvíľu na to, čo musíte a oddajte sa letu tak, ako sa ono oddane rok čo rok objaví, aby nabilo ľudí zážitkami a energiou na ďalšie mesiace. Chcete vedieť, ako sa to robí?
Usmejte sa na svet, svet vám úsmev vráti. Nech sa vyberiete kamkoľvek, viete, že vám bude dobre, keď sa tam vyberiete s tými správnymi ľuďmi...a v tých správnych topánkach za výpredajové ceny.

Letný „to do“ list

Toto všetko ešte stihnete:

1, Sadnite si na lavičku v parku a v espadrilkách počúvajte rovnakú pesničku obaja s jedným slúchadlom v uchu a zmrzlinou v ruke.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

2, Užívajte si šteklenie odrastenej trávy na holých lýtkach. Pohlaďte trávu chodidlom, keď sa vám z nohy ľahučko skĺzne sandálik.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

3, S nohami krížom v pohodlných plátenkách pozorujte divoké kačky, ktoré si hladia zobákmi krídla na pokojnej letnej hladine rieky.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

4, Choďte vo farebných platformách na kolotoče. Dajte si cukrovú vatu, vystreľte si na strelnici najväčšiu hlúposť, ktorú zbadáte – alebo berte „cenu útechy“. Spomienka na to vás bude rozosmievať ešte dlho po tom.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

5, Letné kino je synonymom neopakovateľnej romantiky. Vyzbrojte sa dekou, dobrou náladou, pohodlnými „našuchovačkami“, v ktorých si sadnete aj do tureckého sedu, repelentom a chipsami.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

6, Požičajte si paddleboard a skúste si zaveslovať. Na nohy si dajte sandále alebo šľapky do vody a či ich necháte na brehu, alebo sa s nimi rozhodnete „vyskočiť na dosku“, urobíte v oboch prípadoch dobre.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

7, Pichnite so zatvorenými očami do ľubovoľného miesta na mape Slovenska a vyberte sa tam. Zbaľte si pevnú obuv. Nikdy neviete, čo vás na potulkách stretne.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

8, Choďte s rodinou na samozber ovocia. Keby vám napadlo, že to musí byť nuda, vyvedieme vás z omylu. Nič nechutí tak dobre, ako vlastnoručne odtrhnuté ovocie priamo zo stromu. Šľapky vám budú úplne stačiť a deťom znásobte zážitok blikajúcimi teniskami.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

9, Kedy ste naposledy skákali cez gumu? Spomeniete si ešte? Potrebujete len pár pohodlných tenisiek, chuť a odhodlanie. Myslíte, že táto „sídlisková“ kratochvíľa detí z 80. – 90. rokov chytí aj tie dnešné?

Ilustračné foto
Zdroj: CCC

10, Naučte sa pískať na prstoch. Zájdite na miesto, kde pekne zapadá slnko, posaďte sa na kameň a trénujte – výbuchy vášho spoločného smiechu sa budú ešte dlho rozliehať po okolí. Pravdepodobnosť, že sa naučíte pískať na prstoch a nesmiať sa je nízka, ale v tomto prípade je cesta cieľom.

Také je leto. Netreba veľa na to, aby bolo plné nezabudnuteľných zážitkov.
Prajeme vám krásny zvyšok toho 2021 a veľa spokojných nôh v šľapkách, espadrilkách, platformách či teniskách a outdoorovej obuvi od CCC. Nakupujte v predajniach aj na e – shope vo výpredaji, ktorý sa šplhá až k 70 %.

Ilustračné foto
Zdroj: CCC