Pozrite si foto Dominikiných cool outfitov

Tento módny úlet má v šatníku nielen spevákova manželka Kim Kardashian, ale radosť si nimi urobila aj slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá má nos na najnovšie fashion trendy. „V móde ma veľmi inšpiruje práve Kim Kardashian, Páči sa mi jej štýl, je v mojich očiach čosi ako módna ikona,“ netají svoj obdiv a priznáva, že Kim ju inšpirovala ku kúpe týchto topánok. A keďže zohnať takýto exkluzívny model je niekedy náročné, Dominika využila služby osobnej „shopperky“.

Čítajte viac: 

Fashion súboj Kim Kardashian a Nicki Minaj: Ktorej sekne ružový latex viac?

za tieto topánky fashionistky zaplatia takmer šesťsto eur
za tieto topánky fashionistky zaplatia takmer šesťsto eur
archiv

Čítajte viac:

Módny duel: Dominika Cibulková nosí tričko ako Beckhamka! Ktorá ho skombinovala lepšie?

„Našla som ju na instagrame pod menom MPS. Paris. Žije v Paríži, obchádza všetky luxusné predajne a ako personal shopper dokáže uloviť aj kúsky, ktoré sa len tak ľahko nedajú zohnať. Spolupracujem s ňou už dlhšie a keď som videla tieto úžasné plastové lodičky, bolo rozhodnuté, že ich musím mať,“ smeje sa štýlová športovkyňa, ktorá sa drží zásady, že si radšej kúpi jeden luxusný pár, než veľa lacných modelov.Čí
Čítajte viac:

Štýlové nákupy na jednej adrese: Najlepšie módne tipy nájdete na EMMA.sk

FOTO VNÚTRI: Bez retuše žiadna sláva: Povestný zadoček Kim Kardashian utrpel na kráse!

Lodičky si dopriala aj Dominika Cibulková
Lodičky si dopriala aj Dominika Cibulková
Instagram

Čítajte viac: 

Tennis queen Dominika Cibulková prezradila: Prečo nechce hrať tenis s manželom?

„Na krásne topánky mám slabosť ale nie je to tak, že by som nimi mala zaplnený celý šatník. Mám možno tridsať modelov,“ prezrádza úspešná tenistka, ktorá sa zo svojho nového módneho úlovku vytešuje. Najnovšie sa však pripravuje na náročné tenisové turnaje v Paríži a Wimbledone, kde si musí vystačiť s teniskami. Jej exkluzívne lodičky si tak na svoju chvíľku musia počkať. 

Čítajte viac: 

To je aké šialenstvo? Kim Kardashian si nenanáša mejkap len na tvár, ale aj na...